Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşliyor?

İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşliyor?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. İTEMSATIŞ İlan Satın Alma işlemleri; yazılım ile kontrol edilen ve tam otomasyona sahip bir sistemdir. Alıcı ve Satıcı'lar sisteme kayıtlı cep telefonlarından her bir işlem basamağı için SMS ile ÜCRETSİZ bilgilendirilir. İTEMSATIŞ Mobil Uygulama'sının da kullanılması durumunda, Anlık Bildirimler (Push Notifications) ile Alıcı ve Satıcı'ya sürekli bilgilendirme yapılmaktadır. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurabilirsiniz. Yaşanabilecek aksaklıklarda hak kaybına uğranılmaması ve Alıcı ile Satıcı'nın hakkının korunabilmesi için tüm işlemlerin İTEMSATIŞ üzerinde yapılması zorunludur.İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.Peki sistem nasıl çalışır?

  • - Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.
  • - Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.
  • - Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 
  • - Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 
  • - Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.
  • - Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.
  • - Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.
  • - Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.
  • - Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.
  • Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Uyarıları okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?