İtemsatış Hakkında

İtemSatış , Türkiye'deki oyunculara en ucuz fiyatlardan oyun e-pinleri satmayı ve hizmet vermeyi hedefleyen bir politika izlemektedir. Oluşturduğumuz oyuncu pazarına bütün üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan ekleyebilir.

Düşük komisyon oranlarımız ile her daim üyelerimizin daha kazançlı olmasını amaçlıyoruz.

Site üzerinde yapacağınız bütün alışverişlerde İtemSatış olarak güven köprüsü oluşturuyor ve sizi kötü niyetli insanlardan koruyoruz. Bunun yanı sıra uzman destek ekibimize her zaman danışabilirsiniz.

Size her konuda destek vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ne Yapıyoruz ?

İtemSatış.com olarak dijital bir oyun pazarı oluşturduk. Bu pazara her üyemiz ücretsiz şekilde ilan ekleyebilir.

Oyuncuların kendi arasında yapacağı ticaretlere İtemSatış.com olarak bir güven köprüsü kuruyoruz ve ticaretinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda piyasadaki oyunları ve oyun E-pinlerini en ucuz fiyatlardan sizlere ulaştırıyoruz. Sitemiz üzerinden Steam cüzdan kodu , RP , Ejderha Parası, CS GO anahtar gibi standart ürünler harici , yazılım hizmetleri , koçluk gibi hizmetlere de ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Dijital ürün satış alanında sektörü sürekli takip ederken , müşterilerimize standartın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman ucuz fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak. Gelişmiş yazılımlarımız ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Oyuncu Pazarı

İtemSatış.com 'da bütün dijital ürünlerinizi hızlı ve güvenli şekilde satabilirsiniz.

Başlıca satabileceğiniz ürünler ;
hesap , karakter , gold , oyun parası , item , skin , hediye kartları , yazılımlar , oyun anahtarları , koçluk hizmetleri. Açılışa özel sadece %7 komisyon oranımız ile hizmetinizdeyiz.