Alıcılar İçin

İtemsatış'tan nasıl güvenli şekilde ilan satın alınır?

Bu sayfada alıcı olarak nasıl güvenli şekilde alışveriş yapabileceğinizi, kötü niyetli satıcılardan nasıl korunabileceğinizi ve paranızı güvende tutmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Türkiye'nin en aktif oyuncu platformu İtemSatış.com ilan pazarında oyun hesabı, skin, item, gold ve oyunlarla ilgili tüm ürünleri satın alabilirsiniz. Anlık mesajlaşma sistemimiz ve adil destek ekibimizle haftanın her günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Saat 12.00 ve 24.00 arasında canlı desteğimizden anlık yardım alabilirsiniz.


Sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olup mail ve telefon numarası doğrulamanız gerekmektedir. https://www.itemsatis.com/kontrol-merkezi.html Yandaki linkten kontrol merkezine girerek telefon doğrulaması yapabilirsiniz.


Havuz sistemi sayesinde güvenli ticaretin tadını çıkartın!

Sitemizin aracılığıyla gerçekleştireceğiniz işlemlerde havuz sistemini kullanarak paranızı güvenceye alıyoruz. Bakiyenizi yükledikten sonra bir ilanı satın almak üzere ödeme yaptığınızda para bizim güvenli hesabımıza aktarılıyor. Satıcı siteye bağlanıp ürünü teslim ettikten sonra size onay formu gönderiliyor, siz bu forma onay vermeden önce para kesinlikle satıcıya aktarılmıyor ve bizim güvenli hesabımızda onay beklemeye devam ediyor. Siz 24 saat içerisinde onay verirseniz ücret satıcıya aktarılıyor, eğer 24 saat sonunda red veya onay vermezseniz para otomatik olarak satıcıya aktarılır. Bu yüzden eğer ürününüz hatalıysa 24 saat içerisinde siparişi reddedin. Alışverişinizin her aşamasında canlı desteğimize başvurabilirsiniz, size destek vermek ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için her gün hizmetinizdeyiz.


Nasıl üye olunur?

Sitemize ücretsiz olarak üye olmak için tıklayın.


Nasıl güvenli şekilde bakiye yüklenir?

İtemsatış.com'un ödeme sağlayıcısı GPay, piyasada oldukça iyi tanınan ve en güvenilir ödeme hizmetini sunan firmadır. Tüm bakiye yükleme işlemleriniz GPay üzerinden gerçekleşir ve 3D secure sistemi kullanılmaktadır. Telefonunuza gelen onay kodunu girmediğiniz sürece kartınızdan hiçbir şekilde para çekilmez. Ayrıca kart bilgilerinizi de hiçbir şekilde talep etmiyoruz. Bu linke tıklayarak bakiye yükleme sayfasına gidebilirsiniz.


Nasıl ilan satın alınır?

İlan pazarında bulunan binlerce ilan arasından bütçenize ve zevkinize en uygun ürünü dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Bu linkten nasıl ilan satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aklınızdaki diğer sorular için çekinmeden bize ulaşın, size destek vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Güvenilir satıcılar nasıl bulunur?

İlanını satın alacağınız kişinin güvenilirliğinden emin olmanız çok önemli. Size önerimiz "Güvenilir Satıcı" rozeti olmayan hiçbir satıcıdan alışveriş yapmayın. Güvenilir satıcı rozeti olan satıcıların mail adresi, telefon numarası ve kimlik bilgileri sistemimizde kayıtlıdır. Bir üyenin güvenilir satıcı olduğunu anlayabilmek için ilanına girin, eğer satın al butonunun üzerinde "Güvenilir Satıcı" yazısı mevcutsa o kişiden alışveriş yapmayı tercih edin.


Satın alınan ilanlara nereden ulaşılır?

Bu linkten satın aldığınız ilanlara ulaşabilirsiniz. Siparişin üzerine tıkladığınızda satıcının adı ve teslimat bilgileri gözükür.


Hatalı hesap bilgisi veya çalışmayan ürün durumunda nasıl iade alabilirim?

Bu gibi durumlarda alıcılarımıza siparişi reddetme hakkı tanıyoruz. Eğer satın aldığınız ilandaki hesap bilgileri geçersizse, teslimat hiç yapılmadıysa veya aldığınız ürün hatalı ise siparişi 24 saat içerisinde reddedebilirsiniz. Yukarıdaki durumlardan birisi olduysa hemen video kaydı alın ve yeterli kanıtı topladığınızda siparişi reddedin. Unutmayın, video kaydı eklenmeyen kanıtlar incelenemez. İnceleme sonucunda haklı çıkarsanız bakiyeniz hemen iade edilir.


Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Daha güvenli bir ortamda alışveriş yapabilmek için dikkat etmeniz gerekenler;

  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır, bundan doğabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanamaz.
  • Hesabı veya oyun içi ürünü tamamen teslim almadan kesinlikle alışveriş işlemine onay vermeyin.
  • Satıcıyla hiçbir şekilde telefon numaranızı veya sosyal medya hesaplarınızı paylaşmayın.
  • Alışverişle ilgili tüm görüşmelerinizi sitenin mesajlaşma sistemi üzerinden gerçekleştiriniz. Bunun dışındaki konuşmalarınız kanıt niteliği taşımaz ve maalesef destek sağlayamayız.
  • Güvenilir satıcı rozeti olan kişilerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.