Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Teslimat Reddi Nasıl Yapılır

Eğer satıcınız size geçersiz bir kod, hesap adı, şifre veya oyun içi ürün teslim ettiyse teslimatı reddetme hakkınız bulunmaktadır. Satıcının teslim ettiği ürünün hatalı olduğuna dair video kaydı aldıktan sonra izlemeniz gereken adımlar aşağıda listelenmiştir; Not: (Videoları bandicam, OBS gibi kayıt programlarıyla çekebilirsiniz, video kanıt gönderilmeyen teslimat reddi incelenmemektedir)


Otomatik teslimat - Stoklu ilanlarda yapmanız gerekenler:

Teslimat Reddi Nasıl Yapılır


  • Satıcının stoklarından otomatik olarak teslim edilen ürünün hatalı olduğuna dair video kaydı aldıktan sonra, aşağıda okla gösterilen "Üründe sorun yaşadım!" butonuna tıklayın.

Teslimat Reddi Nasıl Yapılır

  • Sonra açılan "Siparişi Rapor Et" penceresinde aşağıda kırmızı okla gösterilen butona tıklayınız.

Teslimat Reddi Nasıl Yapılır

  • Ardından son adım olarak çektiğiniz video kanıtı bu linkteki siteden upload edip, linkini aşağıda kırmızı tablo içerisindeki alana yapıştırın. Video kanıt olmadan inceleme kesinlikle sağlanamaz, eğer video kanıt göndermezseniz işleminiz sistem tarafından otomatik olarak iptale düşecektir. Bu yüzden mağduriyet yaşamamak için video kaydı almaya özen gösteriniz.

Teslimat Reddi Nasıl Yapılır

  • Aşağıdaki "Kanıtımın geçersiz olduğu taktirde ücretin satıcıya aktarılacağını anladım." butonuna tik koyduktan sonra "Siparişi Rapor Et" butonuna tıklayın.
  • Tüm işlem bu kadar! Gönderdiğiniz kanıtlar 24-48 saat aralığında site yöneticileri tarafından incelenecek ve haklı olan tarafa ücreti gönderilecektir, gönderim işlemi sonrasında her iki tarafa da bildirim gönderilmektedir.

Lütfen kanıt gönderdikten hemen sonra canlı desteğe bağlanarak meşguliyet oluşturmayınız, 24 saat sonucunda hiçbir işlem yapılmamışsa canlı desteğe başvurarak işlemin durumunu sorgulayabilirsiniz. Tüm üyelerimize sağlıklı günler dileriz.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?