İtemSatış güvenilir mi?

İTEMSATIŞ Sakarya Üniversitesi Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren ALFATEK Yazılım Danışmanlık LTD. ŞTİ. tarafından mobil uygulama desteği ile geliştirilmiş bir Ar-Ge projesidir.

İtemsatış’ta bakiye yükleme işlemleri 3D Secure güvenlik sistemi ile gerçekleşir. Bu sayede üyelerimiz güvenli şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarır.

İtemsatış projesinin amacı nedir?

Hedefimiz dijital oyun sektöründe kullanıcı deneyimleri ile tasarlanmış ve sürekli müşteri geri bildirimleri ile gelişen bir pazaryeri oluşturmak.

Fatura kesiyor musunuz?

İtemsatış.com ALFATEK Yazılım Danışmanlık LTD. ŞTİ. bünyesi altında kurumsal olarak yönetilen bir dijital oyun pazar alanıdır. Bütün kazancını faturalandırmakla yükümlüdür.

Faturalar her ayın ilk 10 günü içerisinde müşterilerimize E-Fatura olarak gönderilmektedir.

Vizyonumuz

Dijital ürün satış alanında sektörü sürekli takip ederken, müşterilerimize standardın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman ucuz fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak. Gelişmiş yazılımlarımız ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Hangi saatler arasında size ulaşabilirim?

Haftanın her günü 12:00 – 00:00 arası canlı destekten veya 0850 306 1054 numaralı kurumsal hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresimizden bizlerle yazılı iletişime geçebilirsiniz.