İtemSatış güvenilir mi?

İTEMSATIŞ Sakarya Üniversitesi Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren Elips Bilişim tarafından mobil uygulama desteği ile geliştirilmiş ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından STB-063775 kodu ile onaylanmış bir projedir.

İtemsatış’ta bakiye yükleme işlemleri 3D Secure güvenlik sistemi ile gerçekleşir. Bu sayede üyelerimiz güvenli şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarır.

İtemsatış projesinin amacı nedir?

Hedefimiz dijital oyun sektöründe kullanıcı deneyimleri ile tasarlanmış ve sürekli müşteri geri bildirimleri ile gelişen bir pazaryeri oluşturmak.

Fatura kesiyor musunuz?

İtemsatış.com T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ve Elips Bilişim bünyesi altında kurumsal olarak yönetilen bir dijital oyun pazar alanıdır. Bütün kazancını faturalandırmakla yükümlüdür.

Faturalar her ayın ilk 10 günü içerisinde müşterilerimize E-Fatura olarak gönderilmektedir.

Vizyonumuz

Dijital ürün satış alanında sektörü sürekli takip ederken, müşterilerimize standardın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman ucuz fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak. Gelişmiş yazılımlarımız ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Hangi saatler arasında size ulaşabilirim?

Haftanın her günü 12:00 – 00:00 arası canlı destekten veya 0850 305 7942 numaralı kurumsal hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresimizden bizlerle yazılı iletişime geçebilirsiniz.