İlan Pazarı

+25.000 aktif ilan listeleniyor

Kategoriler


Fiyat Aralığı (₺)


Satıcı Filtrele


Kelime Filtrele


Diğer Özellikler


İlan Pazarı Vitrini

İlan Pazarında En Son İlanlar

Günün Fırsatları
İtemSatış İlan Pazarı

Küresel salgınla birlikte oyunlara olan ilgi katlanarak artmaya başladı. Elbette bu ilgiden oyun pazarı da nasibini aldı, oda her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu denli büyüyen piyasadan, siz değerli son kullanıcılar da gelir elde etme imkanına sahipsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz, o halde gelin anlatalım.

İtemsatış ilan pazarı sayesinde online oyunlardaki item, skin, gold gibi oyun içi ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Veya direkt olarak 2. el oyun hesap satışı yaparak, emek verdiğiniz hesabı nakit paraya çevirebilirsiniz. İtemsatış.com olarak tüm bu alışverişlerde güven köprüsü oluşturuyoruz ve hem alıcıyı, hem satıcıyı korumamız altına alıyoruz. 7/24 ilan satışı yapabilir, yada satın alabilirsiniz. GPay, PAPARA gibi Türkiye'nin en büyük ödeme şirketleriyle çalışıyoruz, bu sayede hızlı ve güvenli şekilde bakiye yükleme imkanı da sunuyoruz.


İtemsatış.com ilan pazarında onlarca oyunun ürünlerini satabilir veya satın alabilirsiniz. Üstelik üye olmak ve ilan oluşturmak tamamen ücretsiz.

Oyuncu pazarında alışveriş yapabileceğiniz kategoriler

Aşağıda maddeler halinde listelenen oyun kategorilerinde alım satım işlerinizi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Hemen satışa başlamak veya bir ilan satın almak için üye olun. İtemsatış'ın avantajlı dünyasına hemen katılın. Her türlü sorunuz için canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz.