Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Nasıl ilan alırım?

Nasıl ilan alırım?

Yukarıdaki adımları izleyebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız linkler:

İlan alışveriş sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi için; https://www.itemsatis.com/yardim/62/ilan-alisveris-sistemi-nasil-isliyor.html


Güvenilir şekilde ilan satın alabilmek için doğru adres itemsatis.com

İtemSatış oyuncu pazarındaki on binlerce ilan arasından favorinizi seçin ve güvenilir şekilde satın alın. Tüm bakiye yükleme işlemleriniz GPay tarafından 3D SECURE ve birçok özel güvenlik sistemi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Güvenle bakiye yükledikten sonra sorunsuz alışveriş sistemimizi kullanarak ilan satın alın.

Üye olmak ve ilan satın alabilmek için uygulamanız gereken bazı adımlar şöyledir;


1.Adım: Sağ üst bölümde bulunan "Giriş yap veya üye ol" butonuna tıkladıktan sonra en altta bulunan "Hemen ücretsiz kaydol" alanına girerek üye olun.

Nasıl ilan alırım?


2.Adım: Okla gösterilen alandan tüm oyunların bulunduğu listeye girebilir, dilediğiniz oyuna ait ürünü satın alabilirsiniz. Veya kırmızı alan içerisindeki kategorilere girerek en beğendiğiniz ilanı seçin.

Nasıl ilan alırım?


Nasıl ilan alırım?


3. Adım: Örneğin bu ilanı beğendiğinizi varsayalım. Kırmızı olarak işaretlenen alandan satıcıya mesaj göndererek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün beklentilerinizi karşılıyorsa bu linkten bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra alt bölümde okla gösterilen "satın al" butonuna basarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Nasıl ilan alırım?Bu adımdan sonra satıcıya SMS, e-mail ve site içi bildirim gönderilir. Satıcı bizim bildirimlerimizi gördükten sonra siteye bağlanıp size chat üzerinden dönüş yapacaktır. Satın aldığınız ürünü eksiksiz olarak teslim aldıktan sonra işleme onay verebilirsiniz. Siz onay vermediğiniz sürece para kesinlikle satıcıya aktarılmaz ve ücretiniz güvenli havuz hesabında bekletilir.


Dipnot; 24 saat içerisinde onay veya red işlemi yapmazsanız sistem alışverişi otomatik olarak onaylamaktadır. Bu sebepten dolayı 24 saat dolmadan önce işlem yapmayı unutmayınız.Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?