Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Doping sistemi nedir? İlanıma Nasıl Doping Uygularım?

Vitrin İlan Dopingi

Vitrin ilan en çok kullanılan ve en etkili dopingdir. İlanınız ana sayfada ve ilan kategorilerinde en üstte sergilenir ve siteye giren herkese gösterilir. Normal ilanlara göre %85 daha fazla görüntülenme alır ve hızlı satılır.Öne Çıkarma Dopingi

Öne çıkarma dopingi sayesinde ilanınız, bulunduğu kategoride vitrin ilanların hemen altında renkli bir şekilde gözükür. Bu sayede normal ilanların hem üstünde hem de daha dikkat çekici olur.İlan Pazarı Dopingi

İlan pazarı dopingi sayesinde ilanınız ilan pazarı sayfasında üst sıralarda listelenir. Bu sayede normal ilanlardan daha fazla görüntülenme alırsınız.
Nasıl Doping Satın Alınır?

İlan oluştururken veya oluşturmuş olduğunuz ilanı düzenlerken doping satın alabilirsiniz. Aşağıda resimli anlatım mevcuttur.


Ayrıca doping süresi bitmeden tekrar doping satın alınabilir, olan doping süresine ekleme yapabilirsiniz.


Sitenin sağ en üstünde bulunan "İlan Ekle" alanına giriyoruz.

Doping sistemi nedir? İlanıma Nasıl Doping Uygularım?


İlan kategorinizi ve detaylarını doldurduktan sonra 3. aşamada bulunan Doping alanından, anasayfa vitrin ilanı, sohbet ve bildirim vitrin ilanı, pazar ilanı veya öne çıkarılan ilan satın alabilirsiniz.

Doping sistemi nedir? İlanıma Nasıl Doping Uygularım?

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?