Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Sitedeki Bakiyemi Banka Hesabıma Nasıl Çekerim?


Sitemizden para çekebilmek için kimlik onayı yapmanız zorunludur. Onayın ardından sitemize kaydettiğiniz banka hesabı & kredi kartınıza 7/24 paranızı talep edebilirsiniz. Ödemeler mesai saatleri içerisinde onaylandıktan sonra hesabınıza geçer.


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra avatarınıza tıklayın. Açılan menüde para çek butonuna tıklayın ardından çekmek istediğiniz tutarı girin ve çekim talebi yapacağınız banka hesabını seçin. Eğer hala banka hesabınızı üyeliğinize nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız bu linkten öğrenebilirsiniz.

Sitedeki Bakiyemi Banka Hesabıma Nasıl Çekerim?


Aşağıdaki linklerden çekilebilir tutar ve para çekme kuralları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çekilebilir tutar nedir?

Para çekme kuralları nedir?

Para Çekme Kuralları

Banka çekimleriniz hafta içi her gün 10:30 - 16:00 arasında işleme alınır. 16:00'dan sonra gönderdiğiniz talepler ancak sonraki gün işleme alınabilir.

İşleme alınan talepler en geç 24 saat içerisinde banka tarafından size ulaştırılır

“Bakiye Yükleme” işlemi yaparak hesabınıza yüklediğiniz bakiyenizi bu yöntem ile hesabınıza aktarmanız mümkün değildir. İTEMSATIŞ’ta yalnızca satıştan elde edilen gelirler için bakiye çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Hesap satış işlemlerinde 24 saat bloke süresi bulunmaktadır. Bakiyeniz bloke süresi bittikten sonra işleme alınabilir. Early hesap satışı, illegal yöntemlerle elde edildiğinden şüphelendiğimiz ilan satışlarında bloke süresini 14 güne kadar uzatabiliriz.

Çekim talebi işlem bedeli 3₺'dir.

En az 10₺’lik çekim yapabilirsiniz.

Bakiye Çekme limiti günlük en fazla 15.000₺’dir. Bir gün içerisinde 15.000₺'den fazla çekim yapılamaz.

Bakiye çekme işlemi için İTEMSATIŞ üyelik hesabınızın T.C. kimlik, telefon ve e-posta onayı olması zorunludur.

Bakiye çekmek istediğiniz banka hesabı ile İTEMSATIŞ hesabınızda belirttiğiniz ismin aynı olması gerekmektedir. Aksi halde transfer emri oluşturulmamaktadır.

Dikkat! Destek sistemine; “bakiyem gelmedi, ne zaman gelir, acil lazım” demeniz süreci hızlandırmayacaktır. Destek sistemini çok fazla meşgul etmeniz durumunda moderetörler tarafından hesabınız bir süre askıya alınabilir.Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?