Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Güvenilir Hesap Yükseltmesi Nedir, Nasıl Yapılır?

Güvenilir hesap yükseltmesi nedir?

İtemsatış yönetimi olarak en büyük önceliğimiz alışverişlerinizin güvenilir bir ortamda gerçekleşmesidir. Bu güvenli alışveriş alt yapısında olası dolandırıcılık işlemlerini engelleyebilmek için ilk defa yüksek tutarlı ilan satışı yapan kullanıcılarımıza kimlik onayını zorunlu tutmaktayız, Güvenilir hesap yükseltmesi yapmayan kullanıcılar site içerisinde bakiyesini harcayamazlar, yalnızca BANKA hesabına çekim talebi oluşturabilirler.Kimlik onayı yapmayan kullanıcılar için kısıtlamalar neler?

  • İlan satın almak.
  • Ürün satın almak.
  • Bakiye kuponu oluşturmak.
  • Doping hizmeti satın almak.
  • SMS gönderimi yapmak.
Güvenilir hesap yükseltmesi nasıl yapılır?

Bu linkten detaylı bilgiye ulaşabilir ve hesabınızı güvenilir hesap statüsüne yükseltebilirsiniz.Kimlik bilgilerinizin talep edilmesinin tek amacı alışveriş platformumuzu daha güvenli bir hale getirmektir. Sisteme yüklediğiniz bilgiler 256 bit ssl ile şifrelenmekte ve saklanmaktadır. Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. şahıs veya firmalarla paylaşılmamaktadır. İtemSatış.com Bu bilgileri sadece olası bir adli süreç durumunda T.C. Adalet Bakanlığına bağlı kurumlarla paylaşabilecektir. Bunun haricinde bir veri paylaşımı, ticari amaç güdülmemektedir.Kimliğin Ön Yüzü


Kimliğin Arka Yüzü


Elinizde kimlik kartınızın ön yüzü ve itemsatış ve GÜNÜN TARİHİ yazılı kağıt tutmanız gerekmektedir.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?