Bu ürün mağzamızın e-postasına kayıtlıdır. Sizin spotify hesabınızı premium a yükselteceğiz ve kullanmaya başlayacaksınız, dilerseniz size sıfırdan kurulmuş e-postası üzerinize yeni hesabı da yükseltebiliriz. Bireysel üründür yani tek kişiliktir. Garantili üründür, her türlü güvenceyi veririz. Ürünü sipariş verdikten sonra spotify aile hesabına davet linki göndeririz katılırsınız, asla sizin e-postanızı şifrenizi istemeyiz. Bize güvenip seçtiğiniz için teşekkürler. DISCORD: Astro#7777

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Alper01
Alper01
Teşekkürler, çok hızlı hizmet, çok iyi müşteri deneyimi
Alper01
Alper01
ilk işlem benden olsun, çok hızlı cevap verdi hemen işi bitirdi, tavsiye ederim
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

Spotify 2 hesap 10 tl
Spotify 2 hesap 10 tl
10.00 TL
Dolandırıcılık asla yok hesaplar Türkçedir sohbete geçmenizi arz ederim tekli de satılır
ardajosneruwu1 SATICIardajosneruwu1
1 Ay Spotify + 1 Ay Youtube Premium Hesap Satışları
1 Ay Spotify + 1 Ay Youtube Premium Hesap Satışları
15.00 TL
Satın Alım Yaptıktan Sonra Hesaplar Sadece Size Ait Olacaktır. Spotify Premium Özellikleri Nelerdir.?-Sınırsız Atlama Öz
rzmnstore SATICIrzmnstore
Spotify Premium Anahtar 5 Ay Garanti
Spotify Premium Anahtar 5 Ay Garanti
30.00 TL
✅Ürünü satın aldıktan sonra size bir anahtar verilir✅Anahtarı (spotify.com/redeem) adresinden istediğiniz hesapta aktive
QualityShop SATICIQualityShop
Sınırsız Spotify & Crackli Spotify
Sınırsız Spotify & Crackli Spotify
30.00 TL
Satın alım yaptığınız zaman, size telefon için olan crackli spotify dosyasını gönderiyoruz. Müzikleri indirmek dışında k
DnPoseidon SATICIDnPoseidon
1 K SPOTİFY TAKİPÇİ
1 K SPOTİFY TAKİPÇİ
15.00 TL
SİPARİŞ HEMEN TESLİM EDİLİR PROFİL LİNKİNİ BİZİMLE PAYLAŞMANIZ YETERLİDİR.
PremiumHesapTr SATICIPremiumHesapTr