image

Online olduğum zaman alırsanız hemen teslim ediyorum

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan 6x İcewing
6x İcewing
5.38 TL
Vip serverde trade ile teslim edilir.Detaylı bilgi için dm'den ulaşabilirsiniz.Hafta İçi 14:00 19:00 Arası aktifiz.Hafta
UyfShop SATICIUyfShop
Vitrin İlanı Öne Çıkan MM2 SEÇTİĞİNİZ 1X CHROMA İTEM
MM2 SEÇTİĞİNİZ 1X CHROMA İTEM
25.00 TL
MM2 SEÇTİĞİNİZ CHROMA İTEM1ADET VERİLECEKDİR SEÇTİĞİNİZSADECE BUNLAR KALDITRADE İLE VERİLİRFANG LASERSHARKSLASHERGİ
CheapStore SATICICheapStore
Vitrin İlanı Öne Çıkan MM2 6x İCEWİNG | ANINDA | HIZLI TESLİMAT
MM2 6x İCEWİNG | ANINDA | HIZLI TESLİMAT
5.38 TL
Trade ile verilecektir. 6 adet İcewing Verilir.Anında Teslim edilir.Satın aldığınızda anında dönüş yapmadıysam uyuyorumd
meanzeil SATICImeanzeil
Vitrin İlanı Öne Çıkan 6 ADET Icewing MM2
6 ADET Icewing MM2
5.00 TL
Trade yolu ile verilecektir.6 Adet Icewing sahibi olacaksınız.Satın aldığınız gibi anında verilir.VIP Sunucuda verilecek
SkyDown SATICISkyDown
Mm2 Candy Set
Mm2 Candy Set
26.88 TL
Roblox mm2
31kcici SATICI31kcici
GPO/Moria's Outfit
GPO/Moria's Outfit
45.00 TL
EŞYA YENİ GELEN THRILLER BARKTAKI MORIA BOSSUNDAN DÜŞMEKTEDİREŞYANIN HERHANGI BİR ÖZELLİĞİ YOKTURAKTİFSEM ANINDA TESLİMA
rovergonna SATICIrovergonna
SoulKings Guitar
SoulKings Guitar
70.00 TL
Arkadaşlar Kısa süreli brook eventinden düşüyo ve çok nadir olucak
efeyarali20082008 SATICIefeyarali20082008
GPO/Moria's Necklace
GPO/Moria's Necklace
10.00 TL
EŞYA YENİ GELEN THRILLER BARKTA BULUNAN MORIA BOSSUNDAN DÜŞMEKTEDİR EŞYANIN ÖZELLİKLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR;EXTRA HEALTH 50,HE
rovergonna SATICIrovergonna
Roblox Murder Mystery 2 Candy(Çok Ucuz!!!!)
Roblox Murder Mystery 2 Candy(Çok Ucuz!!!!)
9.99 TL
Roblox Murder Mystery 2 Candy Anında Teslimat1.Teslimat vip serverimde olacaktır(kullanıcı adımı ürünü siz satın aldıkta
robloxitem2022 SATICIrobloxitem2022
Faydasız Koyun Omuz Evcil Hayvanı
Faydasız Koyun Omuz Evcil Hayvanı
6.00 TL
roblox.com/redeem adresinden kodu kullanabilirsiniz
GlobalBazaar SATICIGlobalBazaar
A ONE PİECE GAME CHOP FRUİT
A ONE PİECE GAME CHOP FRUİT
5.00 TL
AOPG CHOP FRUİT
umutxcffg1 SATICIumutxcffg1
Elo Hammer Grand Piece Online
Elo Hammer Grand Piece Online
270.00 TL
Roblox Grand Piece Online oyununda Elo Hammer adlı güzel unobtainable (Oyunda Artık Alınmayan) değerli bir İtem
selim33canxroblox SATICIselim33canxroblox