Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Daha önce Warframe nedir ve nasıl oynanır hakkında bir rehber hazırlamıştık bu rehberimizde ise sizlere warframede en güçlü warframe'leri sıralayacağım ve sizlere karakterler hakkında bigi vereceğim detaylar aşağıda.

Warframe

25 Mart 2013 tarihinde Digital Extremes tarafından tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile ücretsiz bir şekilde piyasaya sunuldu Warframe, Sürekli gelişen bir oyundur. Görevler ile dolu devasa bir haritası vardır.

Warframelerin kendine özgü yetenekleri mevcuttur, 40 dan fazla Warframe bulunuyor oyunda bu işte en güçlü Warframeler.

En güçlü Warframeler :

Saryn

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Düşmanlarınızı görüş alanınıza girmeden Önce yok etmek ister misiniz işte bu karakter tam sizin için Saryn üst düzey Saniye başına hasar Warframe dir ve muhtemelen 50 metre yarıçağındaki bütün düşmanlara hasar vermede en iyidir. Onu bu kadar güçlü kılan yeteneği ise diğer düşmanlara yayılan Spores yeteneğidir.

Toxic Lash ve Miasma ile haritada doğan düşamanı doğar doğmaz anında öldürebilir. Ancak sayrn Hayatta kalma düzeyi pekiyi değildir oldukça kırılgan bir Warframedir. Bu nedenle Molt yeteneği sayesinde düşmandan ateş geldiğinde sağlığını yenileyecek bir devre giriyor.

Yetenekleri:
 • Spores
 • Molt
 • Toxic Lash
 • Miasma

WISP

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Oyuna 40. Warframe olarak getirilen Wısp ürkütücü, zor, esrarengiz. Boyutsal kapılar arasında uzunsal kesişme noktalarına musallat olan ruhani büyücü Wısp, gediklerin ötesinden tuhaf görüntüler çağırır. Ruhunu ölümden kaçan, düşmanın gözlerinden görür ve göksel ışığımızın alevinden önce hepsini buharlaştırarak parçalayın.

Yetenekleri:
 • Reservoirs
 • Wil-O-Wisp
 • Breach Surge
 • Sol Gate

Mesa

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Sahip olabileceğiniz en iyi Warframeler arasında olan Mesa ister normal ister prime versiyonunu kullanıyor olun, Saniye başına hasar açısından kolayca en iyi Warframe'dir Tüm bunlar onun özel yeteneği Peacemaker sayesindedir.

Bunun yanı sıra, Mesa'nın Hayatta kalma ve Tank warframe kategorisine yerleştiren ek bir yeteneği vardır yakındaki bütün düşmanların silahını devre dışı bırakan ve yakın dövüş düşmanları sersemleten yeteneği Shooting Gallery sayesindedir. Ve bunun dışında Shatter Shield sayesinde aldığınız bütün menzilli saldırıların hasarını azaltırsınız aynı zamanda bu yeteneği Peacemaker yeteneği ile kullanırsanız Öldürülmez bir ölüm makinesi olursunuz.

Yetenekleri:
 • Ballistic Battery
 • Shooting Gallery
 • Shatter Shield
 • eacemaker

Octavia

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Octavia her şeyi değiştiren bir warframe'dir ve şu anda oyunda olan en güçlü Warframeler arasındadır. Düşman ateşini çekebilir ve hasarı çok fazla güçlü olabilir. Ancak takım oyununda sonsuz görünmezlik yeteneği sayesinde bu kadar çok değer görüyor yani yetenek sayesinde koridorda Dört kişi birden görünmez olabilir.

Esasen görünmezlik Warframe'i olan Octavia hem görünmez olup hem de çok ciddi hasarlar verebilir Octavia oynamak hile yapmaya benziyor.

Yetenekleri:
 • Mallet
 • Resonator
 • Metronome
 • Amp

Steam Mağaza Sayfası İçin Tıkla

En Uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu İçin Tıkla

Warframe Rehberi için Tıkla


Önceki Haber
Apex Legends Oynanış Rehberi

Apex Legends Oynanış Rehberi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Apex Legends Nedir?Apex Legends, EA Games'in yayınladığı battle royale türündeki oyundur. Hayatta kalma üzerine kurulu Apex Legends, ücretsiz olarak indirilip oynanabilmektedir. Oyundaki birden fazla Karakteri ile farklı oynanış mekaniklerini bu oyunda bizlere sunuyor.Apex Legends Ne Zaman Çıktı?4 Şubat 2019 tarihinde oyuncuların beğenisine sunuldu. Apex Legends Karakter ListesiBangaloreBloodhoundCausticWhraithLifelinePathfinderGibralterMirageOctaneRevenantWattsonHorizonCryptoLobaRampartApex Leg

Sonraki Haber
Valorant Skye Oynanış Rehberi

Valorant Skye Oynanış Rehberi

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Öncü Ajan Olan Skye Nasıl Oynanır?Valorant'ın en yeni ajanı olan Skye ne yetenekleri var, Nasıl oynarsak onunla daha iyi oluruz gibi konular hakkında konuşacağız bugün sizlerle.Skye Yetenekleri...Yeniden Büyüme YeteneğiBu aslında bir iyileştirme becerisidir. Ateş düğmesini basılı tuttuğunuzda, menzil ve görüş alanındaki müttefikleri iyileştirirsiniz. Kendinizi iyileştiremezsiniz ama takım arkadaşlarınızı edinebilirsiniz. Skye için bu özellikle tuhaf bir yetenekBu yetenek, sağlık havuzunu yeniden