Warframe Nedir ve Nasıl Oynanır

Warframe Nedir ve Nasıl Oynanır

Bu rehberde sizlere Warframe nedir,hikayesi ve nasıl oynandığı hakkında detaylı bilgi vereceğiz, detaylar aşağıda.

Warframe Nedir? Nasıl Oynanır?

25 Mart 2013 tarihinde Digital Extremes tarafından tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile ücretsiz bir şekilde piyasaya girerek oyuncuların beğenisine sunuldu.

Warframe hikayesi

Onlar Tenno olarak bilinirlerdi… Bıçak ve Silah ustaları: Warframe zırhının ustaları. Onlar eski savaştan geriye kalan kalıntıların arasından sürüklenerek kurtulanlar. Şimdi onlara tekrar ihtiyaç duyuluyor.

Grineer'lar kalabalık orduları ile güneş sisteminin her yerine yayılıyorlar. Yıldızların ötesinden gelen yankılı sesler Tenno'yu antik bir yere çağırıyor. Onlar seni çağırıyor.

Lotusun sana rehberlik etmesine izin ver. O seni Cryo-uyku bölmesinden kurtardı ve sana hayatta kalma şansı verdi. Grineer'lar seni bulacak; onlara karşı hazır olmalısın. Lotus sana Warframe ile ilgili bilmen gereken herşeyi ve onların güçlerini nasıl aktif hale getirip kullanacağını gösterecek.

Warframe Nedir ve Nasıl Oynanır

Warframe Nasıl Oynanır

Oyuna girdiğinizde sizlerden hesap oluşturmanızı isteyecektir, hesabınızı oluşturduktan sonra karşınıza 3 adet karakter gelmektedir.

  • Excalibur
  • Mag
  • Volt

Excalibur

Bir kılıç ustasıdır, enerjiyi kılıcında aktarma gücüyle, güçlü infaz yöntemleri ile yeni oyuncular için en çok tercih edilen karakterdir.

Mag

Manyetik kuvvette dayalı bir karakterdir, sağlığı az fakat yüksek kalkan gücüne sahiptir ve yetenekleri onu kalabalık kontrolü ve etkileme için güçlü bir karakter haline getiriyor.

Volt

Elektriği kullanma ve bükme gücüne sahip bir karakterdir. Oldukça çok yönlü düşmanlara zarar verebilen bu karakter, koruma sağlayan ve hücresinin menzili ve yakın dövüşlerde güçlü yeteneklere sahiptir.

Yeteneklerinin doğası, onu özellikle robotlara ve Corpus'a karşı oldukça güçlü kılıyor.sWarframe Nedir ve Nasıl Oynanır

Sistem Gereksinimleri?

  • OS: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor)
  • Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
  • Video: DirectX 10+ özellikli Ekran Kartı
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 35 GB boş HD alanı
  • Internet: Broadband Internet Bağlantısı
  • Not: Şu anda kullanılabilir bir Mac veya Linux desteği bulunmamaktadır.


Nasıl İndirilir?

Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz

Tıkla ve Warframe Mağaza Sayfasına Git


Önceki Haber
Valorant Breach Oynanış Rehberi

Valorant Breach Oynanış Rehberi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Öncü Ajan Breach Nasıl Oynanır?Haziran ayında çıkıp büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Riot Games'in geliştirdiği Unreal Engine 4 oyun motoruna sahip oyunu Valorant'ta bir birinden yetenekli ajanlar var. Biz bugün bu ajanlardan Öncü ajan Breach hakkında konuşacağız, nasıl oynanır? yetenekleri nasıl kullanmalıyım? vb. sorulara cevap vereceğiz. Breach karakterinin duvarı geçme yeteneğine sahip eşsiz cephanesi onu oyunun en güçlü ajanlarından yapıyor.Öncelikle Ajanın Yetenekleri Nelerdir?Göz Kamaştı

Sonraki Haber
Valorant Sova Oynanış Rehberi

Valorant Sova Oynanış Rehberi

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Öncü Ajan Sova Nasıl Oynanır?Son zamanların popüler Taktiksel Nişancı Oyunu olan Riot Games'in geliştirdiği Valorant isimli oyununda her oyun gibi kendine özel ajanları var. Bu oyunumuzda ise 4 adet sınıflandırma ve 13 adet ajan vardır sınıflarına göre ajanlar şöyle sınıflandırılır.Öncü Ajanlar: Breach, Sova, SkyeDüellocu Ajanlar: Jett, Raze, Phoenix, ReynaKontrol Uzmanı Ajanlar: Omen, Brimstone, ViperGözcü Ajanlar: Sage, Cypher, KilljoyBiz bugün bu ajanlar arasında Öncü ajanlar arasındaki Sova