2. El Oyun Hesabı Satış Sitesi

2. El Oyun Hesabı Satış Sitesi

2. El oyun hesaplarınızı güvenilir şekilde satabilir ve paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz, detaylar aşağıda.

Oyun hesabını sat

Steam, Origin, UPlay, Epic Games, Blizzard ve yüzlerce oyundaki hesabını İtemsatış oyuncu pazarında satabilirsin. Sitemize giriş yapan binlerce müşteriye oyun hesabını sergile ve satış yap. Tüm işlemler itemsatış aracılığı ile %100 güvenli şekilde gerçekleşir.


Oyun Satışı

Online oyun, tek kişilik oyunlar ve mobil oyunlardaki hesabınızı itemsatış.com da ilan oluşturarak satın. Güvenli ticaret sistemini kullanarak satışlarınızı karşılıklı güven ortamında gerçekleştirin. Satış yaptıktan sonra bakiyenizi banka, ininal veya papara hesabınıza nakit olarak çekebilirsiniz.


Vitrin ilan satın alarak ilanınızı ana sayfada sergileyebilir ve satış hızınızı %80 arttırabilirsiniz. Hemen vitrin ilan satın almak için tıklayın.


Hangi oyun hesaplarımı satabilirim?

Aşağıda satışını yapabileceğiniz bazı oyunların listesi verilmiştir.

  • Steam oyunları
  • Epic oyunları
  • Origin oyunları
  • UPlay oyunları
  • Blizzard oyunları
  • VALORANT
  • LoL
  • CS GO
  • Fortnite


Aşağıdaki linkler sayesinde sitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen üye ol > itemsatis.com/kayit.html

İlan oluştur > itemsatis.com/ilan-ekle.html

Alışveriş sistemi > itemsatis.com/yardim/62/ilan-alisveris-sistemi-nasil-isliyor.html

Komisyon oranları > itemsatis.com/yardim/25/ilan-komisyon-ucretleri-ne-kadar.html


Önceki Haber
Valheim Satış Rekonu Kırdı

Valheim Satış Rekonu Kırdı

6 ay önce 4 dk okuma süresi

Valheim Nedir ve Rekoru?Savaşta katledilen bir savaşçı olan Valkyrieler, ruhunuzu onuncu İskandinav dünyası Valheim'a taşıdı. Kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından kuşatılmış, Odin'in kadim rakiplerini öldürmek ve Valheim'a düzen getirmekle görevli ilkel arafın en yeni koruyucusu oluyorsunuz.Valheim, Steam Erken Erişim'i sadece üç hafta önce ilk kez girdi ve 4 milyon kullanıcıya ulaştı erken erişimde bu kadar ilgi görmesini kimse beklemiyordu geçtiğimiz hafta sonu aynı anda 5

Sonraki Haber
VALORANT Phantom Silahı Tüm Kaplamaları Skinleri

VALORANT Phantom Silahı Tüm Kaplamaları Skinleri

6 ay önce 7 dk okuma süresi

Phantom, en büyük rakibi Vandal'a göre daha az sekme oranı ve daha yüksek isabet özelliğiyle öne çıkıyor. Bunun yanı sıra susturuculu olması sayesinde rakibiniz nereden ateş ettiğinizi anlayamadan onu haklayabilirsiniz. Satın almak için 2900 kredi ödemelisiniz yani fiyatı Vandal ile aynı.Phantom hasarıVücuda 35, Bacağa 29, kafaya ise 140 vuruyor. Rakibi Vandal HS ile tek atarken Phantom kafadan vuruş yaptıktan sonra 1 mermiye daha ihtiyaç duyar.Phantom tüm skinlerinin fiyatı ve resimiAşağıda Pha