Battlefield 6 İlk Gösterim Tarihi Açıklandı

Battlefield 6 İlk Gösterim Tarihi Açıklandı

Battlefield resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda, BF6 için ilk gösterim tarihinin spoiler'i verildi, detaylar aşağıda.

Battlefield 6 İlk Gösterim Tarihi Açıklandı

Battlefield resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Haziran ayı işaret ediliyor. Bu paylaşımdan yola çıkarak Battlefield 6'nın Haziran ayında ilk gösteriminin yapılacağını tahmin ediyoruz. Tam tarih verilmese de önümüzdeki günlerde daha net bilgiler şirket tarafından paylaşılacaktır. Tahminlerimiz Haziran ayında Battlefield 6 için bir oynanış videosu veya fragman yayınlanacağı yönünde.


Bilindiği üzere en son 2018'in Kasım ayında Battlefield 5'i çıkaran ve satış rakamıyla beklenenin çok gerisinde kalan seri, eski şanını tekrar yakalamak istiyor. Bu yüzden ekibin uzun süredir Battlefield 6 üzerinde çalıştığını düşünüyoruz. Daha önce de haberini yaptığımız üzere BF6'da Battle Royale modu bile olabilir.


Gelecek oyun yeni nesil konsollarla uyumlu olacak, yani PS5 ve Xbox Series S&X sahipleri Battlefield 6'yı yüksek ayarlarda oynayabilecek.


Önceki Haber
İtemSatış Discord Sunucusu Açıldı

İtemSatış Discord Sunucusu Açıldı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Hemen İtemsatış Discord sunucusuna katılın ve sizde bu topluluğun bir parçası olun!https://discord.gg/itemsatiscomSunucu kuralları:Sunucuda bulunan üyelere özel mesaj yoluyla satış yapmak yasaktır.Yönetim ekibine özel mesaj atmak yasaktır, sorularınız için #yardım kullanınız.İtemsatış üzerindeki konuşmalarınızda küfür ve argo içeren kelimeleri kullanmamanızı rica ederiz.Discord sunucusu paylaşmak yasaktır.İlan, profil paylaşmak yasaktır, otomatik silinmektedir.Spam atmak ve flood yapmak yasaktır

Sonraki Haber
VALORANT yeni oyun modu Kopya

VALORANT yeni oyun modu Kopya

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT kopya oyun moduRiot Games'e ait bir diğer oyun olan League of Legends kitlesinin çok yakından tanıdığı "birimiz hepimiz için" modu VALORANT'a uyarlanıyor. Modu özetlemek gerecek olursa maçtan önce 1 ajan seçimi yapılıyor ve 5 oyuncu da aynı ajanı oynuyor. Bu sayede ortaya çok eğlenceli görüntüler çıkabiliyor, örneğin Sage'i seçtiğinizde birbirinize sürekli can basabilecek, bariyer oluşturarak tüm bölgeyi kapatabilecek, öldüğünüzde sürekli birbirinizi kaldırabileceksiniz. Bu modun VALORA

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?