İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

image

 • Değerli üyemiz, Üye satın almak istediğiniz sunucuda kuralları kabul etme sayfası, üye doğrulaması veya bot doğrulaması varsa sipariş girmeyiniz.
 • Eğer sunucudaki kısıtlama ve doğrulama sebeplerinden dolayı üyeler sunucuya giriş yapamazlarsa ve yüklenemezlerse mevcut maddeleri okuyup kabul ettiğiniz, buna göre sipariş verdiğiniz ve tüm sorumluluğu kabul ettiğiniz sayılacaktır.
 • Hiçbir şekilde iptal, iade ya da telafi gibi bir işlem yapılamamaktadır. Servis detayları:
 • Link: Davet linki • Kitle Kalitesi : Fotoğraflı ve Fotoğrafsız Gerçek Görünümlü • Başlama Süresi: 0 - 4 Saat • Tamamlanma Süresi: 0 - 24 Saat • Garanti Süresi: Yok • Düşüş Oranı: Düşüş olmaz. Nadiren düşebilir.
 • Bağlantı linkini https://discord.gg/xxxxx olarak giriniz. • Örnek davet linki: https://discord.gg/T4ZhGcG5BC
 • Servis gerçek görünümlü hesaplardan oluşmaktadır. • Üyeler çevrimdışı durumdadır.
 • Sipariş tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi almayın. • Davet linki oluştururken kanal üstünden davet linki oluşturulmalıdır.
 • Davet linkinin sınırsız olmasına dikkat ediniz. Davet kodları sınırsız kullanım özelliğine sahip olmalıdır.
 • Davet kodu sınırsız değil ise ve hata oluşursa iade sağlanmaz.
 • Sunucunuzda verification_level: 0 yani doğrulama seviyesi 0 olmaılıdır. https://prnt.sc/1tgs4fz
 • Yaptığınız doğrulama kısıtlamaları sebebiyle kullanıcılar sunucuya girer girmez çıkarlarsa sipariş iptali, telafi ve para iadesi yapılmayacaktır.

Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

 • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
 • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
 • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
 • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan DİSCORD 7/24 ONLİNE 1000 ÜYE [İNDİRİMLİ]
DİSCORD 7/24 ONLİNE 1000 ÜYE [İNDİRİMLİ]
39.90 TL
- Discord üye arttırma ürünüdür.- Sunucunuzda 7/24 Online kalmaktadırlar.- İsimler kaliteli ve düzgündür.- Üyelerin
OyuncuKantinim SATICIOyuncuKantinim
Vitrin İlanı Öne Çıkan DİSCORD +50 NFT SUNUCU ÜYESİ
DİSCORD +50 NFT SUNUCU ÜYESİ
50.00 TL
Merhaba, Verdiğiniz NFT Sunucusuna teker teker +50 üye giriş yapar.Üyelerde sunucudan çıkma olmaz !Siparişi verdiğiniz s
CyberN1 SATICICyberN1
Vitrin İlanı Öne Çıkan Discord 7/24 Online 1000 Kaliteli Üye
Discord 7/24 Online 1000 Kaliteli Üye
39.90 TL
- Discord üye arttırma ürünüdür.- Sunucunuzda 7/24 Online kalmaktadırlar.- İsimler kaliteli ve düzgündür.- Üye
OyunTerminali SATICIOyunTerminali
Vitrin İlanı 100 PP'li ve Oyun Oynayan Üye (7/24 Aktif)
100 PP'li ve Oyun Oynayan Üye (7/24 Aktif)
11.93 TL
1 Adet 100 kişidir. Kişiler online olur. Profil Resimleri vardır ve twitch gibi hesaplara bağlıdır. Ayrıca Rastgele Şeki
SoftMoy SATICISoftMoy
Vitrin İlanı DİSCORD T0KEN Ç4LMA R4T
DİSCORD T0KEN Ç4LMA R4T
20.00 TL
KURULUM DA YARDIMCI OLUNURT0KEN C4LM4Ş1FR3L3RE ER1SİMCHORME C00KİE C3KMECHORME S1FRELERİSCREENSHOT YAKALAMAIP M4CHINE İN
delimert757 SATICIdelimert757
Öne Çıkan Discord 100 ÜYE + HEDİYE
Discord 100 ÜYE + HEDİYE
10.00 TL
⭐ Ortalama Gönderim Süresi Değişiklik göstermektedir Genellikle 5 Dakika içerisinde başlamaktadır⭐Satış işlemi sonr
Selfshop SATICISelfshop