Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.


STOK SINIRSIZDIR.ALDIĞINIZ ANDA TESLİMAT YAPARIM MAX 5 DK BEKLERSİNİZ.ALICISINA HAYIRLI OLSUN.ZULA İLE İLGİLİ BAŞKA BİŞEY LAZIMSA MESAJ ATMANIZ YETERLİDİR. FİYAT SABİTTİR.1 DEN FAZLA LAZIMSA MESAJ ATIN İLAN AÇARIM

Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
SINIRSIZ +6 MEHMETÇİK
SINIRSIZ +6 MEHMETÇİK
130.00 TL
KUSURSUZ TESLİMAT YAPILIR. DESENSİZ GÖNDERİM YAPILACAKTIR.
abdulkadircelik499 SATICIabdulkadircelik499
SINIRSIZ +7 M93R
SINIRSIZ +7 M93R
170.00 TL
KUSURSUZ TESLİMAT YAPILIR. DESENSİZ GÖNDERİM OLACAKTIR.
abdulkadircelik499 SATICIabdulkadircelik499
+6 SINIRSIZ PP-2000
+6 SINIRSIZ PP-2000
60.00 TL
+6 SINIRSIZ PP-2000 60₺ TRANSFER BEDELİ BANA AİT HEMEN TESLİM.
boranalklc SATICIboranalklc
SINIRSIZ +7 KAR98
SINIRSIZ +7 KAR98
260.00 TL
KUSURSUZ TESLİMAT YAPILIR. DESENSİZ GÖNDERİM OLACAKTIR.
abdulkadircelik499 SATICIabdulkadircelik499
SINIRSIZ +7 İKİLİ BOMBA
SINIRSIZ +7 İKİLİ BOMBA
170.00 TL
KUSURSUZ TESLİMAT YAPILIR.
abdulkadircelik499 SATICIabdulkadircelik499
Zula Zp Satışı
Zula Zp Satışı
8.00 TL
Zula Zp Satılır(örnek: Siz Mesela 100k Zplik ilan oluşturdum Satın Aldınız Size Zuladan 100k zp olarak silah şeklinde Gö
oyuncu243456 SATICIoyuncu243456
SINIRSIZ +7 KELEBEK
SINIRSIZ +7 KELEBEK
170.00 TL
HEMEN KUSURSUZ TESLİM YAPILIR. DESENSİZ GÖNDERİM YAPILACAKTIR.
abdulkadircelik499 SATICIabdulkadircelik499
Zula 30 günlük Silah
Zula 30 günlük Silah
6.46 TL
Sizi Arkadaş Ekliyorum Siz Satın aldıktan sonra size 30 günlük istediğiniz silahı atıyorumDikkat !! (Önemli bilgilendirm
oyuncu243456 SATICIoyuncu243456