İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.


Hesap kendi mailinize devredilecek

Materyal Sayıları:

9652 Demir

3163 Krom

1391 Titanyum

904 Kobalt

130 Zula Altını

76.396 Zula Parası

- Farklı ve kaliteli kartlar mevcut.

-İlave bilgi isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

 

Silahlar ve Bıçakların %90'ında Desen ve Eklenti bulunur.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Scarlxrd
Scarlxrd
mükemmel herkese tavsiye ederim
Bxrtu
Bxrtu
Hızlı teslimat ve kibar biriydi, iyi alışverişdi tavsiye ediyorum.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı 2015 Kayıtlı 72 Level ve Espor geçmişli hesap
2015 Kayıtlı 72 Level ve Espor geçmişli hesap
5000.00 TL
Sıralama: 7033Materyal Sayıları:267,762 Demir78,482 Krom53,996 Titanyum5,731 Kobalt-Çantada bulunan %75 yükseltici(marke
ahmetozel SATICIahmetozel
Zula Hesap
Zula Hesap
20.00 TL
Sınırsız transfrom bıçaksınırsız elenasınırsız mehmetçik+5 mpt76+6 transform+6 ikili bomba+4 kar98+5M93Rsınırsız eldiven
valorantsla SATICIvalorantsla
56 LEVEL DOLU HESAP
56 LEVEL DOLU HESAP
250.00 TL
Hesapta susturma cezası vesaire bir şey yoktur, temiz hesaptır. Hesabımda 8 adet sınırsız silah bulunmaktadır…Sınırsız S
serkangokcek SATICIserkangokcek
Zula güzel hesap
Zula güzel hesap
330.00 TL
Oyunu bıraktığım için hesabı satıyorum hesapta yok yok her silah +1 +2 arasıdır en az m468 e spor deseni bulunmaktadır ö
muammeraktas819 SATICImuammeraktas819
250 TL DEN DÜŞTÜÜ KAÇIRMAA !! ZULA HESAP
250 TL DEN DÜŞTÜÜ KAÇIRMAA !! ZULA HESAP
85.00 TL
SINIRSIZLI HESAP DOĞRULANMIŞTIR .SINIRSIZ OLAN SİLAHLAR : BORA 12 +6 FULL SETXCRL +4 FULLKARAMBİT +6MEHMETÇİK +62 ADET T
ugur31239 SATICIugur31239
ZULA Hesap
ZULA Hesap
165.00 TL
kar98 m468 glock 18 iki tanede sınırsız eldiven varkar98 aug a3 +7 m93r karambit ustura ikili bomba kelebek m468 +63 ade
gorkem39 SATICIgorkem39