İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

image

Youtube Abonedir

Anlık Başlar

0-24 SAAT İçerisiNde Siparişiniz Tamamlanacaktır Sürekli yazdığınız veya siparişi iptal ettiğiniz zaman sonuç değişmeyecektir 

Kanal Linkizi İletmeniz Yeterlidir

Diğer İlanlarımız için Mağazamız'ı Ziyaret Edebilirsiniz

Mağazamıza 7/24 Olarak Aktifdir.Bize Ulaşabilirsiniz

Düşüşler Youtube Algoritmasından Kaynaklıdır.İade Yada Telafi Yapılmamaktadır.

9 Genel Ortalama
9 Güvenilirlik
8.7 Memnuniyet
8.7 İletişim
8.7 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
10 tane abone yollama beğende var
10 tane abone yollama beğende var
8.00 TL
özelden direk yazın bana ben direk size 10 aboneyi atcam
AytataGG SATICIAytataGG
YOUTUBE 10.000 ABONE - PİYASANIN EN UCUZU
YOUTUBE 10.000 ABONE - PİYASANIN EN UCUZU
220.00 TL
►YouTube 10.000 adet abone►Hesabınızın kullanıcı adını mesaj yolluyla tarafıma iletikten sonra en kısa sürede gönderim b
ahmetuzunoglu68 SATICIahmetuzunoglu68
Youtube 1k İzlenme Garantili
Youtube 1k İzlenme Garantili
25.00 TL
12 saat içinde teslimat yapılacaktır. Dm ye kanal Linkini Atarak bekleyiniz
kralveasi34 SATICIkralveasi34
Youtube Gerçek Abone - Max 5K - Düşüş Az -
Youtube Gerçek Abone - Max 5K - Düşüş Az -
435.00 TL
[S16] - Youtube Gerçek Abone - Max 5K - Düşüş Az - 30G Garantili - Doğal Artış (1000 Adet Fiyatı)Servis Detayları (Okuma
dijitalrehber SATICIdijitalrehber
1 K YouTube Abone Türk 15 Gün Garantili servis
1 K YouTube Abone Türk 15 Gün Garantili servis
85.00 TL
Servis Açıklaması???? Başlama Süresi: 0-10 Dakika???? Sonuçlanma Süresi: 0-6 Saat???? Link: Youtube Kanal Linki???? Gara
Yaptabakim SATICIYaptabakim
İNDİRİM Youtube +600 Abone
İNDİRİM Youtube +600 Abone
11.00 TL
İNDİRİMLER 7 GÜN MEVCUTTUR!!!Bu İlanı Alanlar Açıklamayı Okumuş Sayılacaktır;Kanal Linki Giriniz. Örnek: https
Gamelort SATICIGamelort