Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Havale & EFT Bakiye Yükleme ve Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu linkten bakiye yükleme sayfasına gidiniz.

Soldaki sekmelerden "Havale & EFT" bölümüne giriniz.

Havale veya EFT yapmak istediğiniz bankanın üzerine tıklayın.

Açılan penceredeki IBAN ve alıcı adına ait bilgileri kopyalayın. Ödemenizi bu hesap bilgilerine gönderin. İşlem açıklamasına ad, soy ad ve telefon numaranızı girin.


  • ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA "Havale & EFT yaptığınız tutar" yazan bölüme yaptığınız ödemenin tutarını yazın, ardından "Ödeme bildir" butonuna tıklayın.


  • Ardından GPay ortak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradaki telefon numaranızı, yatırma tarihinizi, saatini ve işlem açıklamasını doldurun ve aşağıdaki onayla butonuna tıklayın.  • Bu işlemi yaptıktan sonra ödeme sağlayıcısı operatörleri işleminizi 10 dakika içerisinde kontrol edecek ve onaylayacak. Onay sonrası bakiyeniz üyeliğine otomatik olarak işler. Not: Onay süresinde ödeme sağlayıcımız telefon yoluyla size ulaşarak onay talep edebilir.
  • 100₺ bir ödeme yaptığınızda bakiyenize 98.52₺ eklenecektir. Bunun sebebi ödeme sağlayıcısı aracı şirketin aldığı komisyondur.
  • Ödeme yapmadan önce kesinlikle bakiyenize eklemek istediğiniz tutar için kaç ₺ göndermeniz gerektiğini kontrol ediniz.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?