Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

ALFATEK Havale & EFT ile %0 Komisyon Bakiye Yükleme

ALFATEK %0 havale, EFT ile bakiye yükleme nasıl yapılır?

1. Adım: https://www.itemsatis.com/bakiye-yukle.html Bakiye yükleme sayfasına giriş yapınız.

2. Adım: Aşağıdaki görselde bulunan "ALFATEK - HAVALE / EFT" seçeneğine tıklayın.

3. Adım: Ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçin. Şu anda Ziraat bankası ve İş bankası hesaplarımıza gönderim yapabilirsiniz.

4.Adım: Ödeme yapmak istediğiniz bankaya tıkladıktan sonra açılan ekrandan IBAN bilgisini kopyalayın. Ardından kendi bankanızın mobil veya web şubesinin para gönderme bölümüne bu IBAN'ı yapıştırın.

5. Adım: En önemli adım burası. Size özel olarak üretilen açıklama kodunu kopyalayın ve IBAN bilgisini girdikten sonra açıklama bölümüne yapıştırın. Bu kodu girmeden gönderdiğiniz ödemeler bakiyenize ulaşmaz!

6. Adım: Açıklama kodunu doğru girdikten sonra ödemeyi onaylayın. Bakiyeniz 3-4 dakika içerisinde otomatik olarak yüklenecektir.Havale nedir?

Aynı bankalar arası yapılan transferlere havale adı verilmektedir. Örneğin; Ziraat bankası kullanıcıysanız ve şirketimizin Ziraat bankası hesabına transfer yaparak bakiye yükleyecekseniz bu işleme havale denir.


EFT nedir?

Farklı bankalar arası yapılan transferlere EFT adı verilmektedir. Örneğin Halk bankası müşterisiyseniz ve bizim İş bankası hesabımıza gönderim yapıyorsanız bu işleme EFT denir. Sadece banka mesai saatlerinde yapılır (09:00 - 17:00)


Fast Nedir?

Yine EFT gibi bankalar arasında yapılan işleme verilen addır. EFT'den tek farkı paranızın 7/24 diğer bankaya ulaşabilmesidir. Örneğin Garanti bankası müşterisiyseniz, şirketimizin iş bankası hesabına 7/24 para gönderebilirsiniz (banka ek ücret alır). Fast gönderimlerinde üst limit 5.000₺'dir.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?