Bir Sorun mu Var?

itemsatis.com'daki sorunlarınıza bu sayfadan hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir çok özelliği öğrenebilirsiniz.

Havale & EFT Bakiye Yükleme ve Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

Sağ aşağıdan avatarınıza dokunun ve bakiye yükleme sayfasına geçiş yapın.


Bakiye yükleme yöntemi olarak banka / havale seçin.


Havale & EFT yapılacak bankayı seçtikten sonra iban ve alıcı adına ait bilgileri kopyalayın. Ödemenizi bu hesaba gönderin ve açıklama kısmına işlem açıklamasına ad, soyad, telefon numaranızı yazın.

Kendi bankanızdan ödemeyi gerçekleştirdikten sonra Havale EFT Yaptığınız Tutar yazan kısmı gönderdiğiniz tutarı yazıyorsunuz.

Ardından GPay ortak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradaki telefon numaranızı, yatırma tarihinizi, saatini ve işlem açıklamasını doldurun ve aşağıdaki onayla butonuna tıklayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra ödeme sağlayıcısı operatörleri işleminizi 10 dakika içerisinde kontrol edecek ve onaylayacak. Onay sonrası bakiyeniz üyeliğine otomatik olarak işler. Not: Onay süresinde ödeme sağlayıcımız telefon yoluyla size ulaşarak onay talep edebilir.

100₺ bir ödeme yaptığınızda bakiyenize 98.52₺ eklenecektir. Bunun sebebi ödeme sağlayıcısı aracı şirketin aldığı komisyondur.

Ödeme yapmadan önce kesinlikle bakiyenize eklemek istediğiniz tutar için kaç ₺ göndermeniz gerektiğini kontrol ediniz.


Bu içeriği faydalı buldunuz mu ?