Tüm Karakterler Açık Bütün Silahlar Skinlidir Shorty Hariç Ve Bütün Geliştirilelecek Skinlerin Geliştirmesi Full De Ve Renkelerinin Hepsi Açık Fotoğraftanda Görebilirsiniz. 1931 VP Var Ve Ekstradan 80 Radiant Var. Astra,Skye,Raze Karakterlerinin Kontrantları Tamamlanmıştır. Cypherin 1 Bölümü Kaldı. Mail Değiştirilir. Takas Edilmez. Hesap Türkiye Sunucusunda. Epostası Değişir Şifre Falan Herşey Değişir. Eğer Değişmesse Bana Yazabilirsiniz.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan Valorant+Lol Bol Skinli Hesaplar
Valorant+Lol Bol Skinli Hesaplar
150.00 TL
Valorant+Lol Bol Skinli Tertemiz HesaplarTR Kendi Mailinizde Devredilecektir
alonekataqq SATICIalonekataqq
Vitrin İlanı Öne Çıkan Full Skinli Delipop Hançerli Temiz Hesap
Full Skinli Delipop Hançerli Temiz Hesap
300.00 TL
Hesap İçeriği:Yağmacı Vandal,Blastix phantom,Delipop Hançer,Yağmacı Operatör,Çapraşık Alemlar Seti,Yerçekimsel Uranyum
alonekataqq SATICIalonekataqq
Vitrin İlanı Öne Çıkan VALORANT UYGUNA HESAP BÜTCE DOSTU HESAP
VALORANT UYGUNA HESAP BÜTCE DOSTU HESAP
250.00 TL
MAİLE DEVREDİLİCEK 24 TEMUZDA İSİM DEGİSMESİ GELİYOR 1 AY OLMADI DEGİSELİ
RakiPeeak SATICIRakiPeeak
Vitrin İlanı Öne Çıkan Full + Full Mainlik Hesap
Full + Full Mainlik Hesap
900.00 TL
!HESAP İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARI DİSCORD ÜZERİNDEN ATABİLİRİM SİTEYE YÜKLEYEMİYORUM!Classic: Yitik(Full 2 renk açık ) , Pr
mrsheinzz SATICImrsheinzz
Vitrin İlanı Öne Çıkan VALORANT MÜKEMMEL HESAP
VALORANT MÜKEMMEL HESAP
900.00 TL
Çok iyi hesap bu fiyata kaçmaz asla çalınma durumu olmaz mailinize devredilir. pazarlık olurrr acil paraya ihtiyaçtan sa
yarrroglu SATICIyarrroglu
Vitrin İlanı YİTİK VANDAL İYON PHANTOMLU GOLD 1 HESAP
YİTİK VANDAL İYON PHANTOMLU GOLD 1 HESAP
220.00 TL
Hesabın rankı gold 1 dir içinde iyon phantom ve yitik vandal vardır animasyonları fulldur hesabın içinde 150vp bulunmakt
judgezero00 SATICIjudgezero00