HESAP ÇOK İYİ KAÇIRMAYIN DERİM

RGX-ASİL-YİTİK-KÖKEN VANDAL

ONİ-ASİL PHANTOM

YAĞMACI-SİHİRPUNK OPERATÖR

ASİL CLLASİC

YAĞMACI SHERİFF

AFET GHOST

VALORANT GO BIÇAK-ONİ PENÇE-ASİL KARMBİT-KELEBEK

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan 2500 TL YATIRILMIŞ VALORANT PLAT HESAP
2500 TL YATIRILMIŞ VALORANT PLAT HESAP
750.00 TL
MERHABALAR , hesabım beta döneminden bir ay sonrasında açılmıştır. Hesap hiç bir şekilde ban yememiştir. Şu an ki rankı
mertyandas SATICImertyandas
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR MAİL DEĞİŞEN DERECELİ HAZIRUNRANKED HESAPLAR
TR MAİL DEĞİŞEN DERECELİ HAZIRUNRANKED HESAPLAR
39.90 TL
Hesaplar %100 TR Sunucusudur.Hesapların Mail ve Şifresi Değişir.Hesaplarda Skin Yoktur.Dereceliye Hazır Hesaplar.Satın A
UnrankedShop SATICIUnrankedShop
Vitrin İlanı Öne Çıkan %100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR
%100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR
19.99 TL
%100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR.RANKED GİRME GARANTİLİHESAP SİZE OTOMATİK TESLİMATLA HIZLICA TESLİM EDİLİR.KU
ValorantAVM SATICIValorantAVM
Vitrin İlanı Öne Çıkan %100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR
%100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR
28.50 TL
%100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR.RANKED GİRME GARANTİLİHESAP SİZE OTOMATİK TESLİMATLA HIZLICA TESLİM EDİLİR.KU
Xoweck SATICIXoweck
Vitrin İlanı Öne Çıkan MAİL DEĞİŞEN UNRANKED VALORANT HESAPLARI
MAİL DEĞİŞEN UNRANKED VALORANT HESAPLARI
19.90 TL
%100 UNRANKED HAZIR MAİLİ DEĞİŞEN HESAPLAR.RANKED GİRME GARANTİLİHESAP SİZE OTOMATİK TESLİMATLA HIZLICA TESLİM EDİLİR.HE
ValorantHesapcim SATICIValorantHesapcim
Vitrin İlanı Öne Çıkan ELMAS 1 HESAP
ELMAS 1 HESAP
900.00 TL
HESAP İLK MAİLİ İLE BİRLİKTE TESLİM EDİLECEKTİR.HESAP İÇERİSİNDE 32 TANE SKİN VARDIR.2 SEZON SAVAŞ BİLETİ FULLENMİŞTİR.H
Ahmet13 SATICIAhmet13
Vitrin İlanı Öne Çıkan Acil satılık Valorant hesabıdır
Acil satılık Valorant hesabıdır
600.00 TL
Acil satılık valorant hesabıdır 2 sezon savaş bileti vardır hesapta.ejder vandal ,afet phantom ve köken operatör vardır.
bc266538 SATICIbc266538
Vitrin İlanı Öne Çıkan Önceki sezon immo olan yücelik 1 dolu hesap
Önceki sezon immo olan yücelik 1 dolu hesap
900.00 TL
2 faktör açın diyecekler yazmasın.Önceki sezon Immortal 1 bitirilmiş ve uğurluğu alınmıştır.Güncel rankı Yücelik 1'dirBü
kocaturkbartu055 SATICIkocaturkbartu055
Vitrin İlanı Öne Çıkan VALORANT YÜCELİK 1 HESAP PAZARLIK SÜNNETTİR
VALORANT YÜCELİK 1 HESAP PAZARLIK SÜNNETTİR
1200.00 TL
Merhabalar, Valorantta bulunan Yücelik 1 hesabımı satıyorum içinde bulunan skinlerEjder OperatörEjder VandalYağmacı Vand
ibrahimcankck07 SATICIibrahimcankck07
Vitrin İlanı Öne Çıkan Sahibinden satılık dolu hesap
Sahibinden satılık dolu hesap
968.00 TL
Tr server maili kendi mailinize devredilecektirYağmacı vandalblast-x phantomasil spectrfatih ghostyağmacı bıçaktüm ajanl
meteflowww SATICImeteflowww
Vitrin İlanı Öne Çıkan Valorant ilk mailli kendi main hesabım
Valorant ilk mailli kendi main hesabım
575.00 TL
Yağmacı vandal (tüm seviyeleri ve renkleri açık)Altın afet vandalYağmacı bıçak (tüm seviyeleri ve renkleri açık)Altın af
isouzun05 SATICIisouzun05
Vitrin İlanı Öne Çıkan çok ucuza arcane şerifli hesap (pazarlık var)
çok ucuza arcane şerifli hesap (pazarlık var)
750.00 TL
hesabın içindeasil spectregia nın intikamı ghostejder vandaloni phantom vardırbıçakta geçen sezonun savaş bilet bıçağı v
berqe59 SATICIberqe59