İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.


Hesap Beta Hesabıdır . Valorant Hesap Asil Set + 1. Sezon Battle Pass + 2480 VP Mevcuttur

Satılık Valorant Hesabı ;

Gümüş 1 Kademe

2480 Valorant Puanı

5 Radyanit Puanı

7 Adet Ajan 

18 Kaplama Mevcuttur .

38 Uğur Mevcuttur .

31 Sprey Mevcuttur.

28 Kart Mevcuttur .

16 Ünvan Mevcuttur.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

Vitrin İlanı Öne Çıkan s1full iyon set ejder vandal + 2450vp
s1full iyon set ejder vandal + 2450vp
470.00 TL
1*sezon pass bitiktir.3-pass alındı suan 27'deskinler görüldüğü gibidirjett,breach ve killjoy bitmiştir omenin son 1.5 k
photokubi SATICIphotokubi
Vitrin İlanı FULL HERO + Skinli + Knife Dia Hesap
FULL HERO + Skinli + Knife Dia Hesap
230.00 TL
Full heroAsil Vandal Asil Classic ve Luxe KnifeElosu çok fresh seri seri rank atlarsınız.act 1 battlepass alınmıştır.bil
MainEloboost SATICIMainEloboost
Vitrin İlanı ejder vandal , operator fatih ghost ve 2 bıçaklı plat1hesap
ejder vandal , operator fatih ghost ve 2 bıçaklı plat1hesap
650.00 TL
Hesabın içerisindekiler ejder vandal , ejder operator , fatih ghost , yağmacı bıçak ve ejder bıçaktır.Saydığım silahları
ForgaL SATICIForgaL
Vitrin İlanı Valorant-LOL Skinli Hesap
Valorant-LOL Skinli Hesap
842.11 TL
HESABIMDA;EJDER ATEŞİ OPARATÖREJDER ATEŞİ VANDALASİL VANDALDELİPOP ODİNVAKUR PHANTOMELEKTRO CLASSİCELEKTRO STİNGERALTIN
Apeirons SATICIApeirons
Öne Çıkan ilk fotoyu tıklayınca gozukur bu fiyata boyle hesap yok
ilk fotoyu tıklayınca gozukur bu fiyata boyle hesap yok
400.00 TL
acil paraya sıkıstıgım ve oyunu bıraktıgım icin satıyorumhesapta 4 kontrat full skye acıkejderha operator vandalfatih kı
1NFlmae SATICI1NFlmae