image

⭐Spotify takipçi satışı ilanıdır. Sizde takipçi satın alarak profilinizi daha havalı gösterebilirsiniz. Playlist linki atarsanız takipçiler playlist olarak gönderilir, profil atarsanız sadece profil takipçisi gelir.

⭐En çok tercih edilen, Türkiye'nin en kaliteli servislerini kullanıyoruz.

⭐Bu ilanı satın aldığınızda 1.000 Spotify takipçisi gönderilecektir.

⭐Satın aldıktan sonra sohbet üzerinden Spotify profil linkinizi gönderin.

⭐Siparişiniz, profil linkinizi ilettikten sonra, mesajınıza cevap verdiğimiz anda başlatılır.

⭐Hesabınız kesinlikle herkese açık olmalı.

⭐Sorular ve sorunlarınız için chat üzerinden mağazamıza ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

⭐İnstagram, Twitch, Youtube, TikTok, Facebook, Twitter, Telegram servislerindeki ilanlarım için profilime girebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyat ve güvenilir satış politikasını izleyeceğim.

⭐İşleme başladıktan en geç 1 saat sonra takipçilerin hepsi gelmiş olacaktır. İşlem yavaş yavaş yapıldığı için daha sağlıklı olacaktır.

⭐Takipçilerin çok az da olsa düşme ihtimali vardır. Buna karşılık 14 gün garanti sunuyoruz. Düşüş olması durumunda mağazamıza mesaj gönderiniz.

10 Genel Ortalama
9.7 Güvenilirlik
9.5 Memnuniyet
9.6 İletişim
9.6 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan spotify 1.000 takipçi veya Playlist takipçi
spotify 1.000 takipçi veya Playlist takipçi
5.00 TL
9.9 PUAN DEĞERLENDİRME İLE SİTENİN EN İYİSİKALİTELİ HİZMET SERVİSİ.Dilediğinizde takipçi gönderilir mesaj atarak iletişi
tohnnybravo SATICItohnnybravo
Vitrin İlanı Öne Çıkan 1.000 SPOTİFY PROFİL VE PLAYLİST TAKİPÇİSİ
1.000 SPOTİFY PROFİL VE PLAYLİST TAKİPÇİSİ
5.00 TL
⭐Spotify takipçi satışı ilanıdır. Sizde takipçi satın alarak profilinizi daha havalı gösterebilirsiniz. Playlist linki a
JantiMedya SATICIJantiMedya
Vitrin İlanı Öne Çıkan 1000 Spotify Profil veya Playlist Takipçi
1000 Spotify Profil veya Playlist Takipçi
5.00 TL
İSTER PROFİLİNİZE İSTER PLAYLİSTİNİZE GÖNDERİM SAĞLANIR! LİNK GİRME YERİNE PROFİL LİNKİNİZİ YA DA PLAYLİST LİNKİNİZİ YAZ
supermarket SATICIsupermarket
Vitrin İlanı Öne Çıkan 1K Spotify Profil veya Playlist Anında takipci
1K Spotify Profil veya Playlist Anında takipci
5.00 TL
⚡️ İSTER PROFİLİNİZE İSTER PLAYLİSTİNİZE GÖNDERİM SAĞLANIR! ⚡️LİNK GİRME YERİNE PROFİL LİNKİNİZİ YA DA PLAYLİST LİNKİNİZ
CixMedya SATICICixMedya
Vitrin İlanı Öne Çıkan SPOTİFY 1000 TAKİPÇİ
SPOTİFY 1000 TAKİPÇİ
8.00 TL
⚡️ Garantilidir⚡️ Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.⚡️ Hesabınız gizli o
Shikamaru SATICIShikamaru
Öne Çıkan 1000 SPOTİFY TAKİPÇİ
1000 SPOTİFY TAKİPÇİ
5.99 TL
SOSYAL MEDYA KATEGORİSİNİN EN KALİTELİ HİZMETİNİ SUNAN MAĞAZASI İtemsatışın en kaliteli Spotify karışık takipçi servisid
19berkaay SATICI19berkaay
Öne Çıkan [HIZLI TESLIMAT] 100 Karışık Yabancı Takipçi
[HIZLI TESLIMAT] 100 Karışık Yabancı Takipçi
10.00 TL
Dinleyici ve sanatçı profiliniz için alabilirsiniz.Takipçiler yabancıdır. Max. 5 saatte basılır. Takipçiler resimli veya
KsBenAtaGG SATICIKsBenAtaGG
Öne Çıkan [HIZLI TESLIMAT] 250 Karışık Yabancı Takipçi
[HIZLI TESLIMAT] 250 Karışık Yabancı Takipçi
15.00 TL
Dinleyici ve sanatçı profiliniz için alabilirsiniz.Takipçiler yabancıdır. Max. 5 saatte basılır. Takipçiler resimli veya
KsBenAtaGG SATICIKsBenAtaGG
Öne Çıkan SPOTIFY | 1000 PLAYLIST BEĞENİSİ
SPOTIFY | 1000 PLAYLIST BEĞENİSİ
10.00 TL
OTOMATİK TESLİM EDİLİR VE GARANTİLİDİR SORUN HALİNDE YENİSİ VERİLİR!BENİM AKTİF OLMAMI BEKLEMENİZE GEREK YOKTURBeğeniler
yusufkonvk SATICIyusufkonvk
Öne Çıkan 2500 Çalma Listesi Beğeni
2500 Çalma Listesi Beğeni
30.00 TL
Takipçi sayısına bağlı olarak süre değişebilir genellikle max. 1 saat içerisinde teslim edilir.Amacı nedir? ✔ Takipçi sa
KsBenAtaGG SATICIKsBenAtaGG
Öne Çıkan 1000 Çalma Listesi Beğeni
1000 Çalma Listesi Beğeni
15.00 TL
Takipçi sayısına bağlı olarak süre değişebilir genellikle max. 1 saat içerisinde teslim edilir.Amacı nedir? ✔ Takipçi sa
KsBenAtaGG SATICIKsBenAtaGG
Öne Çıkan 500 Çalma Listesi Beğeni
500 Çalma Listesi Beğeni
7.00 TL
Takipçi sayısına bağlı olarak süre değişebilir genellikle max. 1 saat içerisinde teslim edilir.Amacı nedir? ✔ Takipçi sa
KsBenAtaGG SATICIKsBenAtaGG