-HESAPTA HİÇ BİR SIKINTI ÇIKMAZ EMAİLİNİ KENDİ EMAİLİNİZ YAPABİLİRSİNİZ ŞİFRE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ SORUNSUZ OYNARSINIZ

-SOCİAL CLUB HESABIDIR

-ALINDIKTAN SONRA TESLİM EDİLME SÜRESİ YOĞUNLUPA BAĞLI 1 İLA 12 SAAT ARASIDIR

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Red Dead Redemption 2 + Online + Bilgiler Değişir
Red Dead Redemption 2 + Online + Bilgiler Değişir
39.99 TL
Merhaba değerli DEMO Shop müşterileri hoş geldiniz. Bu ilanı satın alınca size bir adet Red Dead Redemption 2 Social Clu
DEMOShop SATICIDEMOShop
Red Dead Redemption 2 + Online + Bilgiler Değişir
Red Dead Redemption 2 + Online + Bilgiler Değişir
39.99 TL
Merhaba değerli DEMO Shop müşterileri hoş geldiniz. Bu ilanı satın alınca size bir adet Red Dead Redemption 2 Social Clu
DEMOShop SATICIDEMOShop
Rdr 2 Story + Online Tüm Bilgileri Değişir.
Rdr 2 Story + Online Tüm Bilgileri Değişir.
50.00 TL
Bu ürünü aldığınızda mağazadaki en ucuz ve en kaliteli tüm bilgileri değisen bir red dead redemption 2 hesabina sahip ol
emindogru063 SATICIemindogru063
RED DEAD REDEMPTİON 2 MAİLLİ HESAP!
RED DEAD REDEMPTİON 2 MAİLLİ HESAP!
50.00 TL
RDR2 Mailli hesap her şeyi değişir. Güvenilir satıcı güvenilir ticaret.
Egemenxx SATICIEgemenxx
RDR2 + Bütün Bilgiler Değişir!
RDR2 + Bütün Bilgiler Değişir!
94.99 TL
Bu ürünümüzü satın aldığınızda;+Red Dead Redemption 2 oyunu içeren bir Social Club hesabına sahip olacaksınız.+Mail ve ş
FlexCD SATICIFlexCD
Grand Theft Auto V (Tüm Bilgileri Değişir)
Grand Theft Auto V (Tüm Bilgileri Değişir)
40.00 TL
1 Adet Grand Theft Auto V Hesabı Teslim edilmektedir.Social Club Hesabı olarak verilmektedir.Hesabın Tüm bilgileri değiş
cilginmarkett SATICIcilginmarkett