image

Tüm MM2 itemleri için hangisini istiyorsanız bana dmden yazmanız yeterlidir Oyundaki tüm itemlere sahibim.ürünler Vip Serverde 1 dakika içinde teslim edilecektir efendim

10 Genel Ortalama
9.7 Güvenilirlik
9.6 Memnuniyet
9.5 İletişim
9.4 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. Olası durumlarda yöneticilere kanıt sunmak amacıyla saklanılması gerekir.

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ucuza roblox grub
Ucuza roblox grub
10.00 TL
Tertemiz grub
staranan46 SATICIstaranan46
Blox Fruits Dragon Fruit
Blox Fruits Dragon Fruit
29.99 TL
alabilmek için sea 2 veya sea 3 olmanız gerekir ve meyveyi alırken %40 value yi doldurmanız gerekir
ocmir SATICIocmir
Roblox Stands Awakening İtem ve Stand
Roblox Stands Awakening İtem ve Stand
5000.00 TL
Fiyat bilgisi için dm den ulaşınız pazarlık yapılır trade yapılır dm den ulaşmanız yeterliStandlar:-Solar One More Time
Gox SATICIGox
MM2 XMAS SET
MM2 XMAS SET
15.00 TL
Almadan önce yazınızAnında geri dönüşHemen verilir
YLDRMPR SATICIYLDRMPR
mm2 Amerikan Seti + pet
mm2 Amerikan Seti + pet
19.99 TL
anında
bayraktarmr SATICIbayraktarmr
grand piece magu
grand piece magu
80.00 TL
grand piece magu meyvesi
DarkGuardian SATICIDarkGuardian
Void Sheep Shoulder Pet (Faydasız Koyun) ⭐ KOD
Void Sheep Shoulder Pet (Faydasız Koyun) ⭐ KOD
5.00 TL
Kod olarak OTOMATİK teslim edilmektedir.roblox.com/redeem adresinden kodu girerek etkinleştirebilirsiniz.Roblox Avatar e
Shopcly SATICIShopcly
Leopard fruit Blox fruits(en ucuzu)
Leopard fruit Blox fruits(en ucuzu)
79.99 TL
teslimat 2. veya 3. sea da yapılırı liste fiyatı 1 adet için geçerlidir. uygun fiyata veriyorum diğer ilanlara bakıp anl
oraldavut47 SATICIoraldavut47
BLOX FRUİT DOUGH MEYVESİ
BLOX FRUİT DOUGH MEYVESİ
50.00 TL
DOUGH Meyvesi almanız için 2. Denizde veya 3. Denizde Olmanız lazımdır. LÜTFEN OKUMADAN SATIN ALMAYINIZ-----
ahmetkral6536 SATICIahmetkral6536
gingerblade set
gingerblade set
15.00 TL
calısma saatlerı 16.00-23.00 dır.5-10 dakika içinde hızlı teslımat
GusionShop SATICIGusionShop
Yba Made İn Heaven One Above All Skin
Yba Made İn Heaven One Above All Skin
70.00 TL
A+ Tier List DC Wermz#5630SATIN ALMADAN ÖNCE 3 PRESTİGEVE 50 LEVEL GEREKTİRİRBİR SIKINTI OLURSA ŞİKAYET ETMEK HAKKINIZDI
WermzKe SATICIWermzKe
Adopt Me Satılık Bir Sürü Pet R F yada FR
Adopt Me Satılık Bir Sürü Pet R F yada FR
200.00 TL
Satılan petleri çoklu ya da tek pet olarak satın alabilirsiniz fiyatlar ona göre ayarlanacaktırDM den yazmanız yeterlidi
AKK10 SATICIAKK10