İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

image

7/25 teslimat

1 Genel Ortalama
1 Güvenilirlik
1 Memnuniyet
1 İletişim
1 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
PSX 25B gems
PSX 25B gems
16.13 TL
25b Gems
batindereli1478 SATICIbatindereli1478
JAİL BREAK 350K PARA SADECE 35TL
JAİL BREAK 350K PARA SADECE 35TL
35.00 TL
.
BadiciRecep SATICIBadiciRecep
Bloxburg 50k Money
Bloxburg 50k Money
7.00 TL
Roblox bloxburg oyununda 50k Money yaz indiriminde sadece 10₺İstediğiniz zaman satın alabilirsiniz anında teslimat , mes
TeknoStore SATICITeknoStore
Bloxburg 50k Money
Bloxburg 50k Money
7.00 TL
--Bloxburg 50k Money - %100 güvenilirdir--istediğiniz zaman satın alabilirsiniz stokta sınır yokEn fazla 2 saat içerisin
MTZEAL SATICIMTZEAL
25B gems
25B gems
20.00 TL
Ben aktifken aliniz hemen veririm
ege2006trsuper SATICIege2006trsuper
psx ucuza 10.7 b gems
psx ucuza 10.7 b gems
5.37 TL
almadan önce iletişime geçin lütfen
ahmetbjk2112 SATICIahmetbjk2112
Satılık Gem Roblox.
Satılık Gem Roblox.
70.00 TL
Pet sim. Satılık Gem +220M
cxxletashi SATICIcxxletashi
Nfr Blue Dog
Nfr Blue Dog
375.00 TL
Adopt medeki değerli petlerdendir.Hızlı teslim edilir,Hafta sonu her zaman aktifim hafta içi alıcaksanız: 16.00’dan sonr
MrMysestry SATICIMrMysestry
100B GEMS
100B GEMS
70.00 TL
Pet Simülatör X ile alakalı HUGE, PET / / GEMS satış mekanına hoşgeldin !!Teslimatlar VİP veya Public Sunucularda teslim
sweep0606 SATICIsweep0606
20 B GEMS
20 B GEMS
12.00 TL
Pet Simülatör X ile alakalı HUGE, PET / / GEMS satış mekanına hoşgeldin !!Teslimatlar VİP veya Public Sunucularda teslim
sweep0606 SATICIsweep0606
PSX 15B GEMS
PSX 15B GEMS
5.00 TL
VİP SV 'de Hızlı Teslimat (15.000.000.000)GEMSHAFTAİÇİ TESLİMATLAR 9.00-12.30 veya 20.00-23.00 saatleri arasında HAFTASO
RoyalStore SATICIRoyalStore
PSX 15B GEMS
PSX 15B GEMS
5.00 TL
NORMAL SERVERDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE VERİLECEKTİR.İTEMŞATİS VE BİZİM GÜVENLİĞİMİZ ALTINDA :)ALMADAN ÖNCE LÜTFEN MESAJ ATI
mustafacollu6767 SATICImustafacollu6767