RESİMLERİ WHATSAPP ATABİLİRİM

73 M GÜCÜNDE VİP 14 3. KVK YENİ GİRİYORUZ  

CENGİZHAN FULL

CAO CAO FULLENMESİNE 27 HEYKEL VAR

GUAN YU FULL 

EDWARD FULL

MERSY FULL 

YENİ KOMUTANLARIN HEPSİ VAR 

3 TANE HESAP 

2. HESAP SÜVARİCİ 59M VİP 13 T5 SÜVARİ VAR VE PİYADEYE 40 GÜN VAR 

3. HESAP PİYADE 49 M VİP 12

KAYNAK VE HIZLANDIRMALAR MEVCUT

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Rise of kingdoms Vip10/20m satılık hesap
Rise of kingdoms Vip10/20m satılık hesap
250.00 TL
selamlar arkadaşlar hesap ortalama bir hesaptır,ciftlik hesabı olarakidealdir hatta fazlasıyla iyidir.Vip1056 altın heyk
sonakifbey SATICIsonakifbey
Rise of kingdoms Göçe hazır 70M/Vip14 hesal
Rise of kingdoms Göçe hazır 70M/Vip14 hesal
2999.00 TL
Selamlar oyuna fazla vakit ayiramadim için hesabımı satıyorum.Lütfen ciddi alıcılar yazsın,ölücüler kesinlikle yazmasın!
sonakifbey SATICIsonakifbey
Rise of kingdoms Okçu Hesap 75M vip15
Rise of kingdoms Okçu Hesap 75M vip15
8000.00 TL
Merhaba,İşlerimin yoğunluğu sebebiyle hesabı satıyorum. Ciddi alıcılar arasın. Gmail hesabı ile birlikte verilecektir.Vİ
muratyener1988 SATICImuratyener1988
74m vip 14 (856bin)göç e hazır Dolu Hesap
74m vip 14 (856bin)göç e hazır Dolu Hesap
6500.00 TL
74m gücünde Hesap hem süvari hem piyade hesabıdır.göç için 70 m ye indirilmiştir. Hastane full t5 süvari dolu. (329k)51
byksee SATICIbyksee
Rise Of Kingdoms Satılık Hesap (Vip15) ACİL
Rise Of Kingdoms Satılık Hesap (Vip15) ACİL
7490.00 TL
Hesaba çok fazla emek verdim. Yaklaşık 2 senelik süreç boyunca neredeyse tüm etkinlikleri yaptım. Hesabı geliştirebilece
CxAYYILDIZ SATICICxAYYILDIZ
35m Vip14 ACİLL SATILIK!
35m Vip14 ACİLL SATILIK!
1200.00 TL
Hesap vip 14ALEX, YSG, ETF FULLDURBUYUME SERMAYESI ACILMISTIR.2 pasaportluk KREDISI VARDIR.Uzerinde 190 evrensel sarı ka
muhammetmermer19 SATICImuhammetmermer19