PUBG Mobile Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

İtemsatış'ta ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve PUBG Mobile Hesap Satışı yaparak para kazanabilirsiniz, detaylar aşağıda.

PUBG Mobile Hesap Satışı

İtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. Pubg Mobil oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki PUBG Mobile Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? PUBG Mobile hesabımı nasıl satarım? PUBG Mobile Hesap Satın Al, PUBG Mobile hesap alışverişi, PUBG Mobile Hesap Nasıl Alınır? PUBG Mobile Hesap Satışı işlemlerini nasıl gerçekleştirebiliriz? İtemsatış olarak bu sorularınıza maddeler halinde cevap vereceğiz.

Eğer Satıcıysanız;

 1. İtemsatış'a ücretsiz olarak üye ol.
 2. İlan oluştur.
 3. Alıcı ile iletişime geç.
 4. İlanın satın alındıktan sonra bildirimlerine gir ve ürün teslimata hazır butonuna tıkla.
 5. Bu aşamada satıcıya siteye bağlanıp ürünü teslim alması için sms gönderiyoruz.
 6. İtemsatış mesajlaşma sistemi üzerinden alıcıya hesabın id ve şifresini teslim et. Bu aşamada ve bundan sonra kanıt olarak video almanız gerekiyor. Videoda ilanda belirttiğiniz hesabı ve hesabın içerisindeki giysileri v.s tarih ve saat gözükecek şekilde çekmeniz gerekiyor.
 7. Alıcı hesabına girdikten sonra e-postana gelen kodu alıcıya ilet ve hesabın mailini devret.
 8. Bildirimlerine gir ve ürünü teslim ettiğimi onaylıyorum butonuna tıkla.
 9. Ardından alıcıdan onay vermesini bekle. alıcı onay verdikten sonra bakiye otomatik olarak üyeliğinize geçecek. Eğer alıcı 24 saat içerisinde onaylamazsa bakiye otomatik olarak size teslim edilir. Alıcı ürünü teslim almadığını bildirirse sizden video kanıt istenir ve yönetim tarafından değerlendirildikten sonra eğer haklıysanız bakiyeniz teslim edilir.

Eğer Alıcıysanız;

 1. İtemsatış'a ücretsiz olarak üye ol.
 2. İlanlar arasından bütçene ve sana uygun olanı seç.
 3. Satıcı ile iletişime geç ve hesap hakkında daha detaylı bilgi al.
 4. Eğer hesap istediğin gibiyse bakiye yükle.
 5. İlanı satın al.
 6. İlanı satın aldıktan sonra paranız itemsatış güvenli havuz hesabında bekletilir.
 7. Satıcıdan itemsatış mesajlaşma sistemi üzerinden hesabın id ve şifresini al.
 8. Satıcının mailine giden kodu iste
 9. Hesabın şifresini ve mail adresini değiştir.
 10. Eğer telefon veya Facebook, Twitter bağlıysa kontrol et ve satıcıdan bağlantıyı kesmesini iste.
 11. Tüm bilgilerin senin üzerine olduğundan emin olduktan sonra bildirimlerine gir ve ürünü teslim aldım butonuna tıkla. Bu adımı tamamladığın zaman para satıcıya aktarılacak.


Eğer satıcı hesabı geri almaya çalışırsa; Satıcıların TC kimlik, banka, telefon gibi bilgileri sistemde kayıtlı olduğundan dolayı alıcılar hukuk işlem başlatırsa bu bilgiler savcılıkla paylaşılır.

İlan alışverişleriniz için yalnızca İtemsatış mesajlaşma sistemi üzerinden iletişime geçin. Telefon, Discord, Instagram gibi platformlardan alışveriş işlemi yapmanız halinde kesinlikle size destek sunulamayacaktır.

Bu rehberimizde PUBG Mobile hesap alışverişinin nasıl gerçekleşeceğini anlattık, sonraki rehberlerimizde görüşmek üzere.


Önceki Haber
Zula Hesap Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşir

Zula Hesap Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşir

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Zula Hesap Satışıİtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. Zula oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki Zula Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? Zula hesabımı nasıl satarım? Zula Hesap Satın Al, Zula hesap alışverişi, Zula Hesap Nasıl Alınır? Zula Hesap Satışı işlemlerini nasıl gerçekleştirebiliriz? İtemsatış olarak bu sorularınıza maddeler halinde cevap vereceğiz.E

Sonraki Haber
Valorant Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Valorant Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Valorant Hesap Satışı ve Valorant Hesap Satın Alma İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?İtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. VALORANT oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki Valorant Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? Valorant hesabımı nasıl satarım? Valorant Hesap Satın Al, Valorant hesap alışverişi, Valorant Hesap Nasıl Alınır? İtemsatış olarak bu sorularınıza madd