PUBG Mobile Hesap Alışverişi Nasıl Gerçekleşir

PUBG Mobile Hesap Alışverişi Nasıl Gerçekleşir

İtemsatış güvencesiyle ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve PUBG MobileHesap Satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki makalemizi okuyunuz.

PUBG Mobile Hesap Satışı

İtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. PUBG Mobile oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki PUBG Mobile Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? PUBG Mobile hesabımı nasıl satarım? PUBG Mobile Hesap Satın Al, PUBG Mobile hesap alışverişi, PUBG Mobile Hesap Nasıl Alınır? PUBG Mobile Hesap Satışı işlemlerini nasıl gerçekleştirebiliriz? İtemsatış olarak bu sorularınıza maddeler halinde cevap vereceğiz.

Eğer Satıcıysanız;

 1. İtemsatış'a Ücretsiz Olarak Üye Ol.
 2. İlan Oluştur.
 3. Alıcı ile İletişime Geç.
 4. İlanın Satın Alındıktan Sonra Bildirimlerine Gir ve Ürün Teslimata Hazır Butonuna Tıkla.
 5. Bu aşamada satıcıya siteye bağlanıp ürünü teslim alması için sms gönderiyoruz.
 6. İtemsatış Mesajlaşma Sistemi Üzerinden Alıcıya Hesabın id ve Şifresini teslim et. Bu aşamada ve bundan sonra kanıt olarak video almanız gerekiyor. Videoda ilanda belirttiğiniz hesabı ve hesabın içerisindeki giysileri v.s tarih ve saat gözükecek şekilde çekmeniz gerekiyor.
 7. Alıcı Hesabına Girdikten Sonra E-postana Gelen Kodu Alıcıya İlet ve hesabın mailini devret.
 8. Bildirimlerine Gir ve Ürünü Teslim Ettiğimi Onaylıyorum Butonuna Tıkla.
 9. Ardından Alıcıdan Onay Vermesini Bekle. Alıcı Onay Verdikten Sonra Bakiye Otomatik Olarak Üyeliğinize Geçecek. Eğer alıcı 24 saat içerisinde onaylamazsa bakiye otomatik olarak size teslim edilir. Alıcı ürünü teslim almadığını bildirirse sizden video kanıt istenir ve yönetim tarafından değerlendirildikten sonra eğer haklıysanız bakiyeniz teslim edilir.

Eğer Alıcıysanız;

 1. İtemsatış'a Ücretsiz Olarak Üye Ol.
 2. İlanlar Arasından Sana Uygun Olanı Seç.
 3. Satıcı ile İletişime Geç. Hesap Hakkında Daha Detaylı Bilgi Al.
 4. Eğer Hesap İstediğin gibiyse; Bakiye Yükle.
 5. İlanı Satın Al.
 6. İlanı Satın Aldıktan Sonra Paranız İtemsatış Güvenli Havuz Hesabında Bekletilir.
 7. Satıcıdan İtemsatış Mesajlaşma Sistemi Üzerinden Hesabın id ve Şifresini Al.
 8. Satıcının Mailine Giden Kodu İste
 9. Hesabın Şifresini ve Mail Adresini Değiştir.
 10. Eğer Telefon veya Facebook, Twitter Bağlıysa Kontrol Et ve Satıcıdan Bağlantıyı Kesmesini İste.
 11. Tüm Bilgilerin Senin Üzerine Olduğundan Emin Olduktan Sonra Bildirimlerine Gir ve Ürünü Teslim Aldım Butonuna Tıkla. Bu Adımı Tamamladığın Zaman Para Satıcıya Aktarılacak.Eğer satıcı hesabı geri almaya çalışırsa; Satıcıların TC kimlik, banka, telefon gibi bilgileri sistemde kayıtlı olduğundan dolayı hukuki işlem başlatılır. Satıcının tüm bilgileri savcılık talebi doğrultusunda paylaşılır.

İlan alışverişleriniz için yalnızca İtemsatış mesajlaşma sistemi üzerinden iletişime geçin. Telefon, discord, instagram v.b. platformlardan alışveriş işlemi yapmanız halinde kesinlikle size destek sunulamayacaktır.