Zula Hesap Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşir

Zula Hesap Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşir

İtemsatış güvencesiyle ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve Zula Hesap Satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki makalemizi okuyunuz.

Zula Hesap Satışı

İtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. Zula oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki Zula Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? Zula hesabımı nasıl satarım? Zula Hesap Satın AlZula hesap alışverişiZula Hesap Nasıl Alınır? Zula Hesap Satışı işlemlerini nasıl gerçekleştirebiliriz? İtemsatış olarak bu sorularınıza maddeler halinde cevap vereceğiz.

Eğer Satıcıysanız;

 1. İtemsatış'a Ücretsiz Olarak Üye Ol.
 2. İlan Oluştur.
 3. Alıcı ile İletişime Geç.
 4. İlanın Satın Alındıktan Sonra Bildirimlerine Gir ve Ürün Teslimata Hazır Butonuna Tıkla.
 5. Bu aşamada satıcıya siteye bağlanıp ürünü teslim alması için sms gönderiyoruz.
 6. İtemsatış Mesajlaşma Sistemi Üzerinden Alıcıya Hesabın id ve Şifresini teslim et. Bu aşamada ve bundan sonra kanıt olarak video çekmeniz gerekiyor. Videoda ilanda belirttiğiniz hesabı ve hesabın içerisindeki silahları v.s tarih ve saat gözükecek şekilde çekmeniz gerekiyor.
 7. Alıcı Hesabına Girdikten Sonra E-postana Gelen Kodu Alıcıya İlet ve hesabın mailini devret.
 8. Bildirimlerine Gir ve Ürünü Teslim Ettiğimi Onaylıyorum Butonuna Tıkla.
 9. Ardından Alıcıdan Onay Vermesini Bekle. Alıcı Onay Verdikten Sonra Bakiye Otomatik Olarak Üyeliğinize Geçecek. Eğer alıcı 24 saat içerisinde onaylamazsa bakiye otomatik olarak size teslim edilir. Alıcı ürünü teslim almadığını bildirirse sizden video kanıt istenir ve yönetim tarafından değerlendirildikten sonra eğer haklıysanız bakiyeniz teslim edilir.

Eğer Alıcıysanız;

 1. İtemsatış'a Ücretsiz Olarak Üye Ol.
 2. İlanlar Arasından Sana Uygun Olanı Seç.
 3. Satıcı ile İletişime Geç. Hesap Hakkında Daha Detaylı Bilgi Al.
 4. Eğer Hesap İstediğin gibiyse; Bakiye Yükle.
 5. İlanı Satın Al.
 6. İlanı Satın Aldıktan Sonra Paranız İtemsatış Güvenli Havuz Hesabında Bekletilir.
 7. Satıcıdan İtemsatış Mesajlaşma Sistemi Üzerinden Hesabın id ve Şifresini Al.
 8. Satıcının Mailine Giden Kodu İste
 9. Hesabın Şifresini ve Mail Adresini Değiştir.
 10. Eğer Telefon Bağlıysa Kontrol Et ve Satıcıdan Bağlantıyı Kesmesini İste.
 11. Tüm Bilgilerin Senin Üzerine Olduğundan Emin Olduktan Sonra Bildirimlerine Gir ve Ürünü Teslim Aldım Butonuna Tıkla. Bu Adımı Tamamladığın Zaman Para Satıcıya Aktarılacak.


Eğer satıcı hesabı geri almaya çalışırsa; Satıcıların TC kimlik, banka, telefon gibi bilgileri sistemde kayıtlı olduğundan dolayı hukuki işlem başlatılır. Satıcının tüm bilgileri savcılık talebi doğrultusunda paylaşılır.

İlan alışverişleriniz için yalnızca İtemsatış mesajlaşma sistemi üzerinden iletişime geçin. Telefon, discord, instagram v.b. platformlardan alışveriş işlemi yapmanız halinde kesinlikle size destek sunulamayacaktır.


Önceki Haber
LoL 10.15 Yama Notları

LoL 10.15 Yama Notları

1 yıl önce 10 dk okuma süresi

League of Legends (LoL) 10.15 Yama NotlarıDaha Esnek Bir (Dereceli) Esnek SırasıClash'in ve 5 kişilik kısıtlamasız derece sisteminin gelişiyle birlikte, aynı yaklaşımı Dereceli Esnek sıralarda da izlemeye karar verdik. Artık oyuncular Bronz kankaları, Şampiyonluk dostları veya istedikleri herhangi biriyle birlikte dereceli oyun oynayabilecek!Clash'e benzer şekilde, bu sistem de yüksek beceri düzeyindeki oyunculara öncelik veren ağırlıklı ortalama ölçütünden faydalanacak. Yani Bronz arkadaşlarını

Sonraki Haber
PUBG Mobile Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

PUBG Mobile Hesap Satışıİtemsatış olarak oluşturduğumuz oyuncu pazarında üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilir ve satış yapabilirler. PUBG Mobile oyunundaki hesaplarınızı sitemizde ilan oluşturarak satılığa çıkarabilirsiniz. Peki PUBG Mobile Hesap Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor? PUBG Mobile hesabımı nasıl satarım? PUBG Mobile Hesap Satın Al, PUBG Mobile hesap alışverişi, PUBG Mobile Hesap Nasıl Alınır? PUBG Mobile Hesap Satışı işlemlerini nasıl gerçekleştirebiliriz? İtemsatış o