Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma Rehberi

Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma Rehberi

Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma Rehberi

Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma Rehberi

Merhaba itemsatış ziyaretçileri. Öncelikle Mount and Blade Bannerlord da yoldaşların neler yapabildiğini görelim.


Cerrahlık: Yoldaşınızın hekimlik seviyesine bağlıdır. Savaşta askerleriniz yaralandığında iyileşme hızlarını arttırır.

Mühendislik: Yoldaşınızın mühendislik yeteneğine bağlıdır. Kuşatmalarda bina yapımında zaman kazandırır. Ayrıca vali olarak atarsanız da bina yapımında zaman kazandırır.

İzcilik: Yoldaşınızın liderlik yeteneğine bağlıdır. Ordunuza ekstra kapasite eklemenize yardımcı olur.

Levazım Subayı: Yoldaşınızın izcilik yeteneğine bağlıdır. Harita görüş alanınızı ve hızınızı arttırır.


Bannerlord Kolay Yoldaş Nasıl Bulunur 

 Yoldaşlarınızı haritadaki şehirlerin hanlarında bulabilirsiniz. Mount and Blade Bannerlord kolay yoldaş bulma rehberi sayesinde daha kolay yoldaş bulacak ve bu yoldaşlarla birlikte Kalradya’yı daha hızlı fethedeceksiniz. 


Mount and Blade Bannerlord Yoldaşlarımı Nasıl Bulabilirim?

 Aradağınız yoldaşı bulmak için dünya haritasındayken “N” tuşuna bastıktan sonra ansiklopediyi açmanız gerekiyor. Ardından Kahramanlar seçeneğini işaretleyip aşağıda bulunan göçebeler seçeneğine tekrar tıklayın. Burada bütün yoldaşlar sıralanmakta. Kendi ihtiyacınıza göre yoldaşlarınızı tespit edin ve bulundukları şehir hanından gidip onları alın.


Mount and Blade Bannerlord Yoldaşlara Görev Verme

 Yoldaşlarınıza görevler vererek onları klanda etkin kılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oyunun içindeki alt menüden klanınıza girerek üyeler kısmından klan görevi vermek.Değerli itemsatış ziyaretçileri umarım Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma Rehberi işinize yaramıştır.


Mount and Blade Bannerlord Yoldaş Bulma RehberiÖnceki Haber
Mount and Blade Bannerlord Ticaret Yolları ve Atölye Önerileri

Mount and Blade Bannerlord Ticaret Yolları ve Atölye Önerileri

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Mount and Blade Bannerlord Ticaret Yolları ve Atölye ÖnerileriBu Yazımızda Mount And Blade Bannerlord Ticaret yolları ve Atölye önerileri için bir rehber hazırladık. Başlangıç için düzenli ve hızlı ticaret yollarını oluşturarak, devamında yol üzerinde kurula bilecek daha gelirli atölye önerilerini rehberimizde açıklamalı bir şekilde anlatacağız.Karakter SeçimiKültür: İmparatorluk ( isteğe bağlı: Aserai)Ailen: "şehirli tüccarlardı".Öne çıkan özelliğin: "insan ilişkilerindi".Zamanının büyük bölümü

Sonraki Haber
CS:GO Kendimi Nasıl Geliştirebilirim? Daha İyi CS:GO Oynayabilmeniz İçin Öneriler

CS:GO Kendimi Nasıl Geliştirebilirim? Daha İyi CS:GO Oynayabilmeniz İçin Öneriler

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

CS:GO Kendimi Nasıl Geliştirebilirim? Daha İyi CS:GO Oynayabilmeniz İçin Öneriler-Asla ısınmadan bir maça girmeyin . Rütbeniz ister Silver 1 isterse LEM olsun . Yataktan kalkıp rekabetçiye girmenizin rütbenize zararı olabilir.-Farklı silahlar kullanın . Hayatınız boyunca AWP ve M4A1 oynamayın. Famas , Galil hatta eco round tabancalarını deneyin (TEC9 Five-seven)-M4A1-A4 USP-P2000 içinde seçim yapın . Özellikle kendinize uygun olan pistolu bulmak pistol roundlarında faydalı olabilir.-Profesyonell