VALORANT İsim Değiştirme

VALORANT İsim Değiştirme

Riot Games'in piyasaya 2020 yılında sunduğu Taktiksel Nişancı Oyunu VALORANT'ta isim nasıl değiştirilir? Riot id nasıl değiştirilir, VALORANT nick değiştirme hakkında detaylı bilgiler aşağıda.

VALORANT Kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

  • Öncelikle VALORANT'ta kullanıcı adı değiştirmek için Riot İD değiştirmek gerekiyor. Riot İD değiştirmek için bu linke tıklayınız.

VALORANT İsim Değiştirme


  • Ardından hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra ise Riot İD yazan kısmına giriniz.

VALORANT İsim Değiştirme

  • Bu kıskıma girdiğinizde karşınıza Riot İD'niz çıkıcaktır ve yanındaki düzenleme butonuna tıklayınız.


VALORANT İsim Değiştirme


  • Yeni Riot İD kısmına ise kullanmak istediğiniz ismi yazın arasında boşluk dahi olabilir. Etiketinizi de değiştirebilirsiniz bu kısımdan.

VALORANT İsim Değiştirme


  • Ve ardından Gönder butonuna bastığınızda Riot İD değiştirme talebiniz açılacak ve onaylandıktan sonra değişecektir.


Bu rehberimizde sizlere VALORANT isi değiştirme, VALORANT kullanıcı adı değiştirme hakkında bildiklerimizi size aktardık.


Uygun Fiyatlara VP satın almak için Buraya Tıklayınız.

VALORANT Hesap Alım-Satım için Buraya Tıklayınız.


Önceki Haber
PUBG Mobile'ın Yeni Sürümü PUBG: New State Duyuruldu

PUBG Mobile'ın Yeni Sürümü PUBG: New State Duyuruldu

4 ay önce 6 dk okuma süresi

Pubg New State Nedir?Oyunla alakalı açıklamalarda bulunan geliştirici ekip, PUBG: New State'in benzersiz grafiklere haiz olacağını açıkladı. Yayınlanan tanıtım videosu ise oyunun neler sunabileceğini gözler önüne seriyor.Kısa bir müddet ilkin sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, dünyanın en popüler ölüm kalım oyunlarından PUBG'nin hem konsol ve PC için yeni bir oyununun aynı zamanda mobil sürümünün yeni bir versiyonunun piyasaya sürüleceğinden bahsetmiştik. PC ve konsol ile alakalı şu an için

Sonraki Haber
Valheim Satış Rekonu Kırdı

Valheim Satış Rekonu Kırdı

4 ay önce 4 dk okuma süresi

Valheim Nedir ve Rekoru?Savaşta katledilen bir savaşçı olan Valkyrieler, ruhunuzu onuncu İskandinav dünyası Valheim'a taşıdı. Kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından kuşatılmış, Odin'in kadim rakiplerini öldürmek ve Valheim'a düzen getirmekle görevli ilkel arafın en yeni koruyucusu oluyorsunuz.Valheim, Steam Erken Erişim'i sadece üç hafta önce ilk kez girdi ve 4 milyon kullanıcıya ulaştı erken erişimde bu kadar ilgi görmesini kimse beklemiyordu geçtiğimiz hafta sonu aynı anda 5