VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?

Delipop koleksiyonu oyun içi mağazanın vitrininde satışa sunuldu, detaylar aşağıda.

Delipop koleksiyonu her şey dahil toplamda 8700 VP karşılığında satılıyor. Bu güzide koleksiyonun en dikkat çeken özelliği pembenin tonlarını mükemmel kullanması. Aşağıdaki listede koleksiyonun içeriği ve tekil satış fiyatı da yer almakta.


Tekli olarak satın almak isterseniz aşağıdaki fiyatlar geçerlidir

Paketi satın almak zorunda değilsiniz, Riot Games size bu kaplamaları tekil olarak da satın alma fırsatı sunuyor.

VALORANT POİNTS VP satın almak için en güvenilir ve popüler site olan itemsatış.com her zaman en uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte. %18 İndirimli şekilde VALORANT VP satın alın, paranız cebinizde kalsın! Hemen aşağıdaki linkte tıklayın ve ucuza güvenilir VP satın alın.

www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html


Delipop Operatör kaç VP?

Delipop Operatör 2175 VP karşılığında oyun içi mağazada satılmaktadır. İtemsatış.com %18 indirimli VALORANT VP kampanyasıyla birlikte bu kaplamaya çok ucuza sahip olabilirsiniz.

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?


Delipop Phantom kaç VP?

Delipop Phantom kaplaması 2175 VP karşılığında mağazada satılmaktadır.


VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?


Delipop Vandal kaç VP

Delipop Vandal 2175 VP karşılığında VALORANT oyun içi mağazada satılmaktadır.

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?


Delipop Classic kaç VP?

Delipop Classic 2175 VP karşılığında tekil olarak satın alınabilmektedir.

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?


Delipop Balta kaç VP?

Delipop Balta 4350 VP karşılığında tekil olarak satın alınabilmektedir. VALORANT oyun içi mağazasından bu güzel bıçak kaplamasını satın alabilirsiniz. Sitemizden ucuza VP satın alarak daha da fazla kazançlı çıkabilirsiniz.

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?


Ayrıca sitemizde VALORANT hesap satışı yapabilir, ya da kendinize bol skinli yeni bir VALORANT hesap satın alabilirsiniz. Detaylar için canlı desteğe bağlanabilir veya aşağıdaki linkteki makaleleri okuyabilirsiniz.

İlan ekleme rehberi

İlan alışveriş sistemi

Stoklu satış (otomatik teslimat) rehberi

VALORANT Hesap Satışı kategorisi


Önceki Haber
Valorant Ares Makineli Tüfek Rehberi

Valorant Ares Makineli Tüfek Rehberi

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Valorant Ares Özellikleri Nelerdir?Ares 1600 krediye satın alınabilir ve Odin gibi, yüksek duvar penetrasyonu ve 50 ile oyundaki en yüksek ikinci olan yüksek şarjör boyutu nedeniyle duvarları örmek için en iyi kullanılan ağır bir silahtır.Spectre ile aynı maliyete sahiptir, ancak Spectre kısa ve orta menzilli dövüşlerde uzmanlaşırken, düşük hasar düşüşü nedeniyle Ares uzaktan daha iyidir.Büyük bir dergi ile birlikte son derece yüksek bir ateş oranına sahiptir, Dumanlara ve duvarlara püskürtmekte

Sonraki Haber
BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği

BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

BBL E-spor ekibinin 13 Şubat tarihindeki Galakticos karşılaşması 2-0 BBL galibiyetiyle sonuçlanmıştı. Henüz maçı konuşurken Twitch.tv de gerçekleşen bir yayın esnasında Galakticos sosyal medya ekibinden bir kişinin yaptığı yorum gündeme bomba gibi oturdu.Galakticos Twitch.tv hesabından yapılan yorum"3 Tane yayıncının kurduğu takım olmasa 10 taneden fazla taraftarı olmayacak olan takıma belgesel çekilip hype yaratılınca biz sinirleniyoruz"Bu yorumun üzerine BBL E-spor yöneticisi Okan İlker Demire