PUBG Mobile nedir?

PUBG Mobile nedir?

PUBG Mobile nedir? PUBG MOBILE nasıl oynanır? Eğitim Alanına Nasıl Girilir?

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, klasik PUBG deneyimini resmi ve onaylı bir şekilde eksiksiz olarak mobil platforma taşıyan savaş ve hayatta kalma oyunudur. Tencent gaming buddy emulator indirerek pubg mobile oynayabilirsiniz.


Yüzlerce oyuncunun hayatta kalma mücadelesi verdiği bu zorlu savaş alanına paraşütle inin, aşırı gerçekçi savaş mekaniklerini ve kontrolleri deneyimlerken orijinal oyundan aşina olduğunuz heyecan verici savaş özelliklerini keşfedin. Araçların girdiği tümseğe, binaya ve haritaya kadar gerçekçi fizik kurallarının ve 3 boyutlu ses efektlerinin tadını çıkarın.


Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sohbet edin. Ölümüne sıcak çatışmaya girerek ya da son ana kadar saklanarak oyunun kurallarını kendiniz belirleyin! Gerçekçi oyun deneyimi, farklı oyun tarzları geliştirebilmenize olanak sağlayacak ve orijinal PUBG deneyimini yaşamış oyuncular buna bayılacak.PUBG MOBILE nasıl oynanır? Eğitim Alanına Nasıl Girilir?

PUBG MOBILE'da yeniyseniz veya oyun becerisini geliştirmek istiyorsanız, işte size talimatlar:


1. Lobinin sağ alt köşesindeki üçgen sembolü tıklatarak [Öğretici] 'yi inceleyebilir ve açılan listeden [Öğretici]' yi seçebilirsiniz.

2. [Mod seçimi] düğmesine tıklayarak [Eğitim Alanı] 'na gidebilirsiniz. [Mod seçimi] arayüzüne eriştiğinizde, arayüzün sol alt köşesindeki [hedef sembolünü] görebilirsiniz.


Önceki Haber
Crysis Remastered Duyuruldu.

Crysis Remastered Duyuruldu.

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Crysis Remastered Teaser Yayınlandı.Crysis Remastered, gördüğümüz kadarıyla kazara Crytek'in web sitesinde sızdırıldı . Sayfa artık yok, ancak ekran görüntüleri tüm sosyal medyaya yayılmış durumda. Crysis Remastered ile alakalı 2 adet fotoğrafı sizlerle paylaştık.Crysis Remastered Ne gibi Değişikliklerle Karşımıza Çıkacak?Sitedeki resmi açıklamaya göre, Crysis Remastered "yeni grafik özellikleri", daha kaliteli dokular ve "CRYENGINE'ın yerel donanımı ve API-agnostik ışın izleme çözümüne" sahip o

Sonraki Haber
Valorant Dereceli Sistemi: Valorant Dereceli Sistemi Nasıl Çalışır?

Valorant Dereceli Sistemi: Valorant Dereceli Sistemi Nasıl Çalışır?

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Yeni Valorant dereceli sistemi Valorant kapalı beta sürümüne erişimi olan herkes için yayında . Oyunculara beceri seviyeleri atamak için bir sıralama sistemi kullanan diğer rekabetçi, takım tabanlı oyunlara benzer şekilde derece sistemi eklendi. Rekabetçi modun kilidini açtıktan sonra, belirli sayıda yerleşim maçı oynamanız size ilk derecenizi kazandırır, bu da beceri seviyenizin karşılığıdır ve Valorant'ın elo sistemi sizi dereceli oyunlarda diğer oyuncularla nasıl eşleştireceğini etkiler. Anca