Yağmacı Vandal ve Asil Vandal Kaç VP?

Yağmacı Vandal ve Asil Vandal Kaç VP?

Merhaba değerli İtemsatış.com ziyaretçileri. Bu rehberimizde sizlerle VALORANT oyununda bulunan Yağmacı Vandal ve Asil Vandal silah kaplamasının fiyatını paylaşacağız. Oyunun en sevilen silahlarından birinin en değerli 2 kaplamasının fiyatlarını sizler için listeledik.

Asil Vandal kaç vp?

Asil Vandal 1775 VP karşılığında VALORANT oyun içi mağazada satılmaktadır. En popüler VANDAL skinleri arasında bulunan Prime Vandal kalitesine göre gayet uygun bir fiyata sahip.


En çok tercih edilen Vandal kaplamasından biri olan Asil Vandal'ı satın alabilmeniz için gerekli olan 1775 VALORANT Points VP'yi sitemizden alabilirsiniz, link aşağıda.

Hemen bu linkte tıkla ve %18 indirimli VALORANT VP satın al.

Yağmacı Vandal ve Asil Vandal Kaç VP?


Yağmacı Vandal kaç VP?

Yağmacı Vandal 1775 VP karşılığında VALORANT mağazasında satılmaktadır. Reaver Vandal skin'i VALORANT'ta en popüler kaplama olarak biliniyor ve oyuncular tarafından sıkça tercih ediliyor.

Yağmacı Vandal'a en ucuz yoldan sahip olmak için sitemizden VALORANT VP satın alabilirsiniz. Hemen tıkla ve %18 indirimli VALORANT Points VP satın al, kâra geç!


Yağmacı Vandal ve Asil Vandal Kaç VP?


itemsatış.com güvenli oyuncu pazarında VALORANT hesap satışı yapabilir, ya da beğendiğiniz bir VALORANT hesabını satın alabilirsiniz.


Önceki Haber
%0 Komisyon Kampanyası! BDO, Knight Online, Wild Rift Satışlarında Kampanya!

%0 Komisyon Kampanyası! BDO, Knight Online, Wild Rift Satışlarında Kampanya!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Şubat ayı boyunca seçili 3 kategoride %0 komisyon fırsatı!Türkiye'nin en büyük oyuncu pazarı, hesap ve item satış sitesi itemsatış.com kampanyalarına ara vermiyor! Aşağıdaki 3 kategorideki ilan satışlarınızdan hiç komisyon alınmayacak.İşte %0 komisyon kampanyası olan kategoriler:Black Desert OnlineKnight OnlineWild RiftBlack Desert Online hesap, item ve gold satışı %0 komisyonPopüler MMORPG oyunundaki ilan satışlarınızda şubat ayı boyunca %0 komisyon fırsatını kaçırmayın! Hesap, item, gold satış

Sonraki Haber
LoL 2021 Rework Oylaması Sonuçlandı, Udyr Kazandı!

LoL 2021 Rework Oylaması Sonuçlandı, Udyr Kazandı!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Tüm sunucularda kazanan Udyr oldu.2009 Yılından beri League of Legends evreninde bulunan şampiyon Udyr bu sene güncellenecek. Riot Games'in yaptığı oylama sonucunda tüm sunucularda ezici üstlük yakalayan Udyr, 2021 yılı içerisinde bambaşka bir hal alacak!Udyr tüm dünya üzerinde kullanılan oyların %37.2 gibi büyük bir kısmını aldı. Sırasıyla Shyvana, Skarner, Nocturne ve Quinn arkasında bulunuyor. Kostüm oylamasını ise suç şehri kabusu serisi kazanmış bulunmakta.Geniş yetenek setine sahip olmasın