Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi

Bu rehberimizde Apex Legends oyunundaki Bloodhound adlı karakterin detaylı oynanış rehberini paylaşacağız, detaylar aşağıda.

Apex Legends Nedir?

Apex Legends, EA Games'in yayınladığı battle royale türündeki oyundur. Hayatta kalma üzerine kurulu Apex Legends, ücretsiz olarak indirilip oynanabilmektedir. Oyundaki birden fazla Karakteri ile farklı oynanış mekaniklerini bu oyunda bizlere sunuyor.


Bloodhound Yetenekleri

Pasif - Takipçi: Bloodhound düşmanın ayak izlerini görebilir.

Bloodhound olarak oynarken, dedektif gibi olmaya çalışmalısınız. Gördüğünüz izlerle bir model oluşturun. Düşmanlar nereden geldi? Nereye gittiler? Bunun gibi bilgiler, haritada kimlerin kaldığı konusunda size daha iyi bir fikir verebilir.

Ancak rakiplerinizi arayaraktan çok fazla zaman kaybetmeyin. Sadece bir takımı takip etmeye çalışırken dikkatinizin dağılması kolaydır. Başka bir takım tam arkanızda olabilir ve dikkatinizin dağılmasından faydalanabilir.

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi


Taktiksel Yeteneği - Babaların Gözü: Gizli düşmanları, tuzakları ve diğer ipuçlarını duvarlardan kısaca ortaya çıkarır.

Bu aktif yeteneğin menzili son derece uzundur. Bir binaya yaslanırsanız veya bir kapının önünde durursanız, tüm binadaki rakipleri ve tuzakları açığa çıkarabilir.

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi


Ulti Yeteneği - Av Canavarı: Bloodhound kısaca daha hızlı koşar ve siyahla beyaz olarak görür. Düşmanlar kırmızıyla işaretlenmiş olarak görünür.

Etkinleşmesi birkaç saniye sürer. Savaş başladıktan sonra etkinleştirmeye çalışmak yerine çatışmaya girmeden önce kullanın.

Bloodhound’un ek hareket hızı çok yardımcı oluyor. Düşmanları kuşatmanıza, tehlikeden kaçmanıza veya kimsenin beklemediği yerlere ulaşmanıza olanak tanır. Etkinleştirdikten sonra, vaktinizi hareketsiz durmak yerine etrafta koşturarak geçirin. Bu sizi takip etmeyi zorlaştıracaktır.

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi

Bloodhound Nasıl Oynanılmalı?

Bloodhound iz sürmeye yeteneği dolayısıyla orta ve uzun mesafedeki silahlarla etkili bir savaşçı Taarruz veya Keskin nişancı türü almanız önerilir. Önden giderek düşmanların yerlerini belirleyerek ya onların çevresinden geçmeyi ya da temizlemeyi deneyebilirsiniz. Sürekli olarak taktiksel yeteneğinizi kullanarak düşmanların yerlerini belirlemeniz takımınıza faydalı olacaktır bu yetenek sayesinde içeride veya dışarlar da kim var kim yok görebilirsiniz.


Bloodhound Hikayesi

Bloodhound, Outlands genelinde Frontier'in gördüğü en büyük oyun avcılarından biri olarak biliniyor. Talos'taki New Dawn sanayi fabrikasında görev yapan iki mühendisin çocuğu Bloodhound, bir Canavarın tesisi yok etmesi ve her ikisinin de ebeveynlerini öldürmesi sonrasında amcaları Artur tarafından götürüldü. Artur onlara doğanın ihtişamına odaklanan ve modern teknolojiyi reddeden bir inanç sistemi olan Eski Yolları öğretti. Yine de Bloodhound sürekli olarak teknolojik harikalara çekildi ve nihayetinde köylerinin insanlarını avlayan ve hayatlarının yolunu sonsuza dek değiştiren bir Goliath'ı alt etmek için hem yeni hem de eski yöntemleri kullandı.

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi


Bloodhound Montaj VideosuÖnceki Haber
League of Legends Swain Oynanış Rehberi

League of Legends Swain Oynanış Rehberi

10 ay önce 7 dk okuma süresi

League of Legends Nedir?League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Beşerli iki takımdan oluşan bu oyunda 150'den fazla şampiyon arasından tercih yapılarak, kendinize özgü eşya düzeni oluşturduğunuz ve rakibin kulelerini yıkarak onları bozguna uğrattığınız rekabetçi çevrimiçi bir oyundur.Swain Ne Zaman Çıktı?Swain 4 Ekim 2010 tarihinde League of Legend

Sonraki Haber
Başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Tanıtıldı

Başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Tanıtıldı

10 ay önce 7 dk okuma süresi

Ark 2 nedir ve oyuncuları?Studio Wildcard tarafından The Game Awards 2020’de başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Uzun bir sinametrik ile ilk kez oyunculara sunuldu.Oyunda seslendirilmiş karakterler karakterler mevcut fakat oyuncuların merak etiği şey ise ark çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu değil mi seslendirilmiş karakterler oyunda nasıl bir etki yaratacağı ise çok merak ediliyor.Oyundaki karakterlerden bazı aktörler Vin Diesel, Russel Crowe, Elliot Page, Karl Urban ve daha fazlası Ark da