League of Legends Swain Oynanış Rehberi

League of Legends Swain Oynanış Rehberi

Bu rehberimizde League of Legends oyunundaki Swain adlı şampiyonun detaylı oynanış rehberini paylaşacağız, detaylar aşağıda.

League of Legends Nedir?

League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Beşerli iki takımdan oluşan bu oyunda 150'den fazla şampiyon arasından tercih yapılarak, kendinize özgü eşya düzeni oluşturduğunuz ve rakibin kulelerini yıkarak onları bozguna uğrattığınız rekabetçi çevrimiçi bir oyundur.

Swain Ne Zaman Çıktı?

Swain 4 Ekim 2010 tarihinde League of Legends evrenindeki yerini aldı. Büyük bir REWORK ile Swain 2018'de yeni yetenek setiyle karşımıza çıktı. League of Legends Swain Oynanış Rehberi sayesinde bu şampiyona olan aşinalığınız artacak.

Swain Yetenekleri

Pasif -Kuzgun Sürüsü: Swain'in kuzgunları onu iyileştiren ve azami canını kalıcı olarak arttıran tayflar toplar. Swain hareketsiz bırakılmış şampiyonlara sağ tıklayarak onları kendine çeker ve onlara hasar vererek bir tayf söker.

Q-Ölümün Eli: Swain rakipleri delip geçen birkaç büyü atışı yapar. İsabet alan rakipler, her bir atış için daha fazla hasar alır.

W-İmparatorluğun Gözü: Swain rakiplerine hasar veren ve onları yavaşlatan bir iblis gözü açar. İsabet ettirdiği şampiyonlar açığa çıkar ve Swain'e bir Tayf kazandırır.

E-Kımıldama: Swain ileri doğru bir iblis gücü dalgası yollar. Ardından bu dalga Swain'e geri döner ve isabet ettiği rakipleri yere sabitler.

R-Karanlığın Zirvesi: Swain bir iblise dönüşerek yakınındaki rakip şampiyonlardan, minyonlardan ve tarafsız canavarlardan can çalar. Swain, İblis Ateşi'ni kullanarak yakınındaki rakipleri bir tayf ateşi patlamasıyla darmadağın edebilir. Bu durumda çaldığı canın bir bölümüne eşit miktarda hasar verir ve dönüşümünü sonlandırır.

Swain'in Karşısında Güçlü Olan Şampiyonlar

Aşağıdaki şampiyonlar Swain'e karşı koridorda oldukça güçlüdür.

 • Lux
 • Brand
 • Galio
 • Vel'koz
 • Vayne

Swain'in Güçlü Olduğu Şampiyonlar

 • Janna
 • Nami
 • Lulu
 • Thresh
 • Zyra

Swain Full Build, Almanız Gereken Eşyalar

 • Liandry'nin Istırabı
 • Sihirbaz Pabuçları
 • Rylai'nin Kristal Asası
 • Morellonomikon
 • Zhonya'nın Kumsaati
 • Ruh Gömleği

Swain Rünleri

League of Legends Swain Oynanış Rehberi

Swain Nasıl Oynanmalı

Swain Büyücü bir destektir. İlk başta Swain ile E yeteneğinizi açarak rakiplerinizi yerine sabitleyip hem onlardan tayf sökebilir hem de kendinize doğru çekebilirsiniz. Daha sonrasında diğer yetenekleriniz ile rakiplerinizi aradan çıkarmak için koridorda iyice dürtmeniz gerekir W yeteneğiniz nerdeyse haritanın yarısını kapladığı için seçtiğiniz bölgeye görüş sağlayabilir ve takımınız bundan faydalanabilir. Ulti yeteneğinizi açtıktan sonra eğer zor bir savaş içerisindeyseniz Ultiyi açarak Can kazanabilir ve Can çekmeye başlayarak hızlı bir tayf biriktirmeye başlarısınız daha sonrasında rakiplerinizin içlerine girerek bölgede bulunan herkese hasar verebilirsiniz.

League of Legends Swain Oynanış Rehberi

Ulti yeteneğinizi açacağınız gibi nerdeyse durdurulamaz oluyorsunuz bu yüzden takım savaşlarında mutlaka Ulti yeteneğiniz açıkken girmeniz halinde takım savaşlarında destek olabilir ve zafere ulaşabilirsiniz.

Sihirdar Büyüsü Tercihi

Sıçra ve Tutuştur sihirdar büyüsü tercihi yapmanız gerekmektedir.

League of Legends Swain Oynanış Rehberi

Swain'in Hikayesi

Jericho Swain, yayılmacı ve sadece güce saygı duyan bir ulus olan Noxus'un ileri görüşlü yöneticisi. Ionia savaşları sırasında alt edildiği, sol kolu koptuğu ve sakat kaldığı halde imparatorluğun kontrolünü acımasız bir kararlılıkla... ve yeni edindiği iblis koluyla ele geçirdi. Swain şimdi savaşlara ön saflardan komuta ediyor. Gölge karası kuzgunların, çevresine saçılmış cesetlerden topladığı kısacık anlarda görebildiği ve kendisinden başka kimsenin haberdar olmadığı yaklaşan bir karanlığa karşı koymak üzere ordularını ilerletiyor. Bu fedakârlık ve sırlar burgacındaki en büyük sır ise, en büyük düşmanının kendi içinde yattığı.

Swain Montaj Videosu

İtemsatış'tan %15 indirimli RP satın almak için tıkla.


Önceki Haber
Among Us Nintendo Switch'e Çıkış Yaptı

Among Us Nintendo Switch'e Çıkış Yaptı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Among Us Nedir?Among Us, 4-10 oyuncu ile oynanabilen çok oyunculu bir mobil oyundur. Oyuna PC üzerinden de erişim sağlanabilmekte. 1 ile 3 oyuncu rastgele olarak Impostor seçilir. Geri kalan oyuncular Crewmate olarak adlandırılır. Impostor'un yapması gereken şey, kimse görmeden Crewmate'leri öldürmek ve arkasında kanıt bırakmamaktır. Her round sonunda toplantı yapılır ve Impostor bulunmaya çalışılır.Oyunda üç farklı harita bulunur:The Skeld (uzay gemisi)Polus (gezegen üssü)Mira HQ (Karargah bina

Sonraki Haber
Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi

Apex Legends Bloodhound Oynanış Rehberi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Apex Legends Nedir?Apex Legends, EA Games'in yayınladığı battle royale türündeki oyundur. Hayatta kalma üzerine kurulu Apex Legends, ücretsiz olarak indirilip oynanabilmektedir. Oyundaki birden fazla Karakteri ile farklı oynanış mekaniklerini bu oyunda bizlere sunuyor.Bloodhound YetenekleriPasif - Takipçi: Bloodhound düşmanın ayak izlerini görebilir.Bloodhound olarak oynarken, dedektif gibi olmaya çalışmalısınız. Gördüğünüz izlerle bir model oluşturun. Düşmanlar nereden geldi? Nereye gittiler? B