Valorant Skye Oynanış Rehberi

Valorant Skye Oynanış Rehberi

Riot Games'in 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak yayınladığı Valorant oyunundaki Skye isimli ajanın oynanışı hakkında detaylı bilgiler aşağıda.

Öncü Ajan Olan Skye Nasıl Oynanır?

Valorant'ın en yeni ajanı olan Skye ne yetenekleri var, Nasıl oynarsak onunla daha iyi oluruz gibi konular hakkında konuşacağız bugün sizlerle.


Skye Yetenekleri...

Valorant Skye Oynanış Rehberi

Yeniden Büyüme Yeteneği

Bu aslında bir iyileştirme becerisidir. Ateş düğmesini basılı tuttuğunuzda, menzil ve görüş alanındaki müttefikleri iyileştirirsiniz. Kendinizi iyileştiremezsiniz ama takım arkadaşlarınızı edinebilirsiniz. Skye için bu özellikle tuhaf bir yetenek

 • Bu yetenek, sağlık havuzunu yeniden dolduramaz, bu yüzden sonsuz derecede kullanışlı değildir.
 • İyileşme Skye için Sage'den çok daha yavaştır.
 • Bu, hücum ve savunmada kullanışlıdır, sadece bir çatışmadan sonra patlatın.

Valorant Skye Oynanış Rehberi

Kılavuz Işık Yeteneği

Bu Skye'nin imza yeteneği, oyunda eğimli bir flash frag saldırısı. Onu gerçekten benzersiz kılan, krediler ve maliyettir. Her biri yalnızca 100 krediden oluşan üç adet alabilirsiniz. 

 • Şahin olarak dışarıya gönderilir. Bu, nişangahınızın doğrultulduğu yeri hedef alacak, böylece onu doğru noktada kontrol edebilir ve patlatabilirsiniz. İlk başta kontrol etmek zor olabilir, ancak bu gerçekten benzersiz açılardan nişan almanıza izin verir.
 • Klavuz Işık ile ne zaman patlayacağını ve Skye olarak oynarken onu nasıl kontrol edeceğinizi hissetmek zaman alır.
 • Yetenek ayrıca bir zaman yönetimi çubuğuna sahiptir. 4 saniyeden düşer. Bundan önce onu patlatmalısın yoksa patlamadan yok olacak.

Valorant Skye Oynanış Rehberi

Öncü Yeteneği

Bu, dışarıya saldırı gönderen başka bir yetenektir. Bu sefer bir kaplanı kontrol ediyorsun. İleri atlamak için ateşe vurursunuz. Bir düşmana çarptığında, oyuncuya doğrudan zarar veren enerji patlamaları yayar.

 • Bu düşmanları sarsar ve onlara zarar verir!
 • Yalnızca 5 saniye sürer, ancak doğru mesafe ile çok şey yapabilir.
 • Oldukça kolay bir şekilde yok edilebilir, ancak yerleştirilmesi hayati önem taşır.

Valorant Skye Oynanış Rehberi

Arayanlar Yeteneği (Ulti)

Arayıcılar, Skye'nin Ulti yeteneğidir. Bu, en yakın düşmanları bulan üç arayışçı gönderir. Bir hedefe isabet ederse, yakınında onu görür. Doğru zamanda kullanırsanız bu harika olabilir. 

 • En büyük dezavantajı, Arayıcıların hızıdır. Hızlı değiller. Düşman oyuncular zamanında fark ederlerse yok edilebilirler.
 • Bunu aşmak için, onu yakın bir yerde kullanmanız gerekir.
 • Arayanlar sizin için düşman bulsa da, onları farklı bir şekilde kullanmak en iyisidir. Düşmanların nerede olduğunu bildiğin zaman onları dışarı at. Bu şekilde, düşmanları bulmak için onları kullanmaya değil, takip etmeye odaklanırsınız.

Skye Yaşam Öyküsü:

Aramıza Avustralya'dan katılan Skye, beraberinde getirdiği vahşi hayvan ordusuyla birlikte çatışmayı iyiden iyiye kızıştırıyor. Düşmana ayak bağı olan hayvanları ve takım arkadaşlarını iyileştirme yetisiyle, takımının gücünü pekiştiriyor ve takımdaki herkesi kolluyor.


Uygun Fiyatlara Valorant VP için Buraya tıklayınız.

Valorant Alım-Satım için Buraya tıklayınız.


Skye Montaj Videosu:

Önceki Haber
Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

Warframe En Güçlü Warframe Sıralaması

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Warframe25 Mart 2013 tarihinde Digital Extremes tarafından tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile ücretsiz bir şekilde piyasaya sunuldu Warframe, Sürekli gelişen bir oyundur. Görevler ile dolu devasa bir haritası vardır.Warframelerin kendine özgü yetenekleri mevcuttur, 40 dan fazla Warframe bulunuyor oyunda bu işte en güçlü Warframeler.En güçlü Warframeler :SarynDüşmanlarınızı görüş alanınıza girmeden Önce yok etmek ister misiniz işte bu karakter tam sizin için Saryn üst düzey Saniye başın

Sonraki Haber
Valorant Yeni Oyun Modu Kartopu Savaşı Aktif

Valorant Yeni Oyun Modu Kartopu Savaşı Aktif

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Riot Games'in son dönemdeki en başarılı projesi olan Valorant, FPS oyun türüne yeni bir soluk getirdi. Her ajanın kendine özgü oynanışı ve yetenekleri oyunu sürükleyici kılıyor.Valorant'ı güncel tutmak için sürekli güncellemeler, hata düzeltmeleri, yeni harita, yeni ajan gibi ek içerikler ücretsiz olarak oyuna eklenmektedir. Son yapılan güncellerde duyurulan Icebox haritası ile birlikte rekabetçi havuzuna yeni bir seçenek eklenmişti. Kartopu SavaşıYeni eklenen Icebox haritasına özel olarak "Kart