Valorant Sage Oynanış Rehberi

Valorant Sage Oynanış Rehberi

Riot Games'in 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak yayınladığı Valorant oyunundaki Sage isimli ajanın oynanışı hakkında detaylı bilgiler aşağıda.

Gözcü Ajan Sage Nasıl Oynanır?

Sage, ekibini iyileştirmede ve haritanın yakın alanlarını kontrol etmede üstün olan bir Gözcü Ajanıdır.


Sage'nin Yetenekleri Neler?

Valorant Sage Oynanış Rehberi

Bariyer Küresi Yeteneği

Büyük, sağlam bir duvar oluşturun. Kullanmadan önce duvarı döndürmek için sağ tıklayın.

  • Bu dev duvarın birkaç farklı bölümü vardır ve bunların her birinin yok edilebilecek kendi sağlık çubuğu vardır. Sage'in duvardan bir yolu yok (ateş etmek dışında) ve takım arkadaşları da yok, bu yüzden kendinizi bir yere duvar örerseniz, yakın zamanda dışarı çıkmanıza gerek kalmayacağından emin olun.
  • Sage ve takım arkadaşları, oluşturulurken duvarın tepesinde durabilir, bu da haritada daha yüksek bir noktaya veya başka şekilde erişilemeyen kutuların tepesine çıkmanıza izin verir.

Valorant Sage Oynanış Rehberi

Yavaşlatan Küre Yeteneği

Yere çarptığında yavaşlayan bir alana giren bir radyanit küre fırlatın. Sahada yakalananların tümü yavaşlar ve hareket ederken gürültü yapar.

  • Yavaş alan, fırlatıldıktan sonra bir veya iki saniye genişler. Bu süre zarfında yavaşlığı, tamamen genişlediği zamanki kadar güçlü değildir ve birkaç hızlı atlayışla üzerinden atlayabilirsiniz.
  • Dost oyuncular da bu şekilde yavaşlar, bu yüzden onu kullanırken çok dikkatli olun.

Valorant Sage Oynanış Rehberi

Can Küresi Yeteneği

Bir müttefiki veya kendinizi birkaç saniye içinde tam sağlığa kavuşturun.

  • Bu yetenek oldukça yavaş iyileşir, bu yüzden mümkün olduğunca erken gerekli hedefe uygulayın. Bir takım arkadaşınızın 50 civarında sağlığı varsa ve onu iyileştirmek istiyorsanız, kavga edene kadar beklemeyin.
  • Bu yetenek kısa bir süre sonra yeniden şarj olur ve Sage'in onu bir turda birkaç kez kullanmasına izin verir.

Valorant Sage Oynanış Rehberi

Diriliş Yeteneği (Ulti)

Dost bir cesedi hedefleyin. Kısa bir gecikmeden sonra onları tam sağlıkla canlandırın.

  • Diriliş, rakiplerin canlanan hedefinizi öldürmesini kolaylaştıran uzun bir animasyonla birlikte gelir. Birini canlandırırsanız yüksek bir ses ve bir killfeed uyarısı da vardır, bu yüzden dikkatli olun.
  • Takım arkadaşlarınızdan biri vurulduysa veya uzun mesafeden öldürüldüyse ve onları canlandırmak istiyorsanız, duvarınızı yukarı fırlatıp dirilişe gitmeyi düşünün, böylece siper arkasında ölmesinler.


Sage Yaşam Öyküsü:

Çinli ve kapı gibi Sage gittiği her yerde kendini ve takımını güvende tutar. Öldürülen silah arkadaşlarını hayata döndürme yeteneği ve agresif saldırıları bertaraf edebilmesiyle, cehennemvari savaş meydanında etrafına huzur verir.


Sage Montaj Videosu:Önceki Haber
League of Legends Amumu Oynanış Rehberi

League of Legends Amumu Oynanış Rehberi

10 ay önce 7 dk okuma süresi

League of Legends Nedir?League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Beşerli iki takımdan oluşan bu oyunda 150'den fazla şampiyon arasından tercih yapılarak, kendinize özgü eşya düzeni oluşturduğunuz ve rakibin kulelerini yıkarak onları bozguna uğrattığınız rekabetçi çevrimiçi bir oyundur.Amumu Ne Zaman Çıktı?Amumu League of Legends'ta 2009'da çıkan ilk

Sonraki Haber
Valorant Reyna Oynanış Rehberi

Valorant Reyna Oynanış Rehberi

10 ay önce 6 dk okuma süresi

Düellocu Ajan Reyna Nasıl Oynanır?Valorant oyunun en güçlü ajanlarından biri olan Reyna nasıl oynanır? Onu nasıl kontrol etsek daha iyi sonuçlar alırız takımımıza nasıl yararlı oluruz diyorsanız doğru yerdesiniz.Reyna Yetenekleri Nasıl Kullanılmalı?Kem Göz YeteneğiReyna önündeki bir yere ruhani bir göz çağırır. Göze bakan düşmanlar, uzağa bakana ya da yok edene kadar miyop olacaktır (onu vurarak yok edebilirler). Bu yetenek çok basittir. Düşmanların göreceği bir yere koyun, ardından kör olduklar