League of Legends Wild Rift Nasıl Teslim Olunur

League of Legends Wild Rift Nasıl Teslim Olunur

League of Legends'in mobil versiyonu olan Wild Rift'te nasıl teslim olunur, teslim olmak için ne yapmanız gerektiği aşağıda açıklanmıştır.

Tüm League of Legends oyuncuları bilir ki, her oyun mükemmel ilerlemez. Bazen takımınıza kötü oyuncular, AFK, bilerek besleyen veya takımın huzurunu bozan kişiler gelebilir. Bu durumda Wild Rift tecrübeniz büyük ölçüde kötü etkilenecek ve oyundan soğuyabileceksiniz. League of Legends: Wild Rift nasıl teslim olunur, nasıl oyun erken bitireceğinize dair rehberimiz aşağıdadır.


Riot Games bunun önüne geçmek için teslim olma sistemini kullanıyor. Erken vakitlerinde bu tip oyuncular tespit ederseniz, teslim olma seçeneğini kullanarak oyunu erkenden bitirebilirsiniz.


Wild Rift Teslim Olma (Surrender)

Wild Rift oyunundayken , mini haritanın sağındaki ayarlar düğmesine basın. Menü geldiğinde, aşağıda büyük bir "Teslim Ol" butonu göreceksiniz. Maçın belirli bir kısmı oynanana kadar bu butonu kullanamazsınız. Yeterli zaman geçtiğinde bile, dört takım arkadaşınızdan üçünün sizinle aynı fikirde olması gerekir.


Wild Rift'te , League of Legends'in PC versiyonunu aksine 15. dakikada değil, 5. dakikadan sonra teslim olabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra teslim olmak çoğunluk sağlanırsa oyun o an sonlanır. Sizde keyifsiz geçen elden kurtulup, yeni bir League of Legends: Wild Rift (LoL mobil) maceranıza devam edebilirsiniz.


League of Legends Wild Rift Nasıl Teslim Olunur


Önceki Haber
League of Legends: Wild Rift Oynaması En Kolay Şampiyonlar

League of Legends: Wild Rift Oynaması En Kolay Şampiyonlar

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Daha önce League of Legends oynadıysanız Wild Rift dünyasına uyum sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Fakat daha önce LoL ile bir alakası bulunmayan mobil oyuncular için Wild Rift'de oynaması kolay olan şampiyonları inceleyelim.League of Legends: Wild Rift an itibarıyla birçok bölgede mobil oyunculara hizmet vermeye başladı. Milyonlarca oyuncu vadiye inecek ve kozlarını paylaşacak, League of Legends sayesinde şampiyonlar hakkında bilgi sahibi olan kişilerin avantajı olacağı için bu haberde, Lea

Sonraki Haber
cNed, Team Nolpenki Ekibinden Ayrıldı

cNed, Team Nolpenki Ekibinden Ayrıldı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

cNed Yeni Takım Aradığını DuyurduMehmet Yağız "cNed" İpek sosyal medya hesabı üzerinden Team Nolpenki'den ayrıldığını duyurdu. Ayrılık mesajının devamında takımına sonsuz teşekkürlerini ileten cNed, yeni takım arayışında olduğunu ve ilgilenen kişilerin direkt mesaj yoluyla ulaşabileceğini duyurdu.Adını BBL Esports ile duyuran genç yıldız adayı cNed Valorant çıkış yaptığı günden bu yana en çok konuşulan oyuncu durumunda. BBL Esports ile elde ettiği bir takım başarı sonrasında gözünü Avrupa'ya çev