Valorant Breach Oynanış Rehberi

Valorant Breach Oynanış Rehberi

Riot Games'in 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak yayınladığı Valorant oyunundaki Breach isimli ajanın oynanışı hakkında detaylı bilgiler aşağıda.

Öncü Ajan Breach Nasıl Oynanır?

Haziran ayında çıkıp büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Riot Games'in geliştirdiği Unreal Engine 4 oyun motoruna sahip oyunu Valorant'ta bir birinden yetenekli ajanlar var. Biz bugün bu ajanlardan Öncü ajan Breach hakkında konuşacağız, nasıl oynanır? yetenekleri nasıl kullanmalıyım? vb. sorulara cevap vereceğiz. Breach karakterinin duvarı geçme yeteneğine sahip eşsiz cephanesi onu oyunun en güçlü ajanlarından yapıyor.

Öncelikle Ajanın Yetenekleri Nelerdir?

 • Göz Kamaştıran
 • Fay Hattı
 • Artçı Sarsıntı
 • Zelzele

Valorant Breach Oynanış Rehberi

Göz Kamaştıran

Göz Kamaştıran, flash-bang tarzı bir el bombasıdır rakiplerinizin gözlerini kapatarak onları kolayca alt edebilirsiniz.

 • Bu, Phoenix'in benzer bir yeteneğinden daha uzun sürer , bu yüzden bu bir saldırı için her zaman daha iyidir.
 • Savunma da etkilidir, Düşmanları gerçekten hızlı bir şekilde geri koşarak gönderir.
 • Düşmanları bölgelerine püskürtmek ve yer almak, bundan en iyi şekilde yararlanmak için takım arkadaşlarınızla koordine etmek için kullanabilirsiniz.

Valorant Breach Oynanış Rehberi

Fay Hattı

Bir sarsıntı oluşturarak etki alanında ve alan hattı üzerinde kalan tüm oyuncuları sars.

 • Tüm oyuncular bundan etkilenir.
 • Erken kullanmak, ihlalin yeteneklerinden daha fazla yararlanmak için harikadır.
 • Fay Hattı ajanın imza yeteneğidir.

Valorant Breach Oynanış Rehberi

Artçı Sarsıntı

 Bu, yavaş hareket eden ve diğer taraftaki boşluğu açan bir duvardan bir patlama başlatır.

 • Bu yetenek en iyi dar alanlarda işe yarar. İdeal olarak, düşmanlara kaçmak için çok az alan sağlayan bir alana vurmak istersiniz. Sıkı kapalı alanlar ve iç köşeler mükemmeldir.
 • Hasar, hareket etmeyen bir oyuncuyu öldürebilir. Yine de çoğu oyuncu hareket edecek saldırmadan önce düşmanların nerede olduğu hakkında bilgi için ayak seslerini dinleyin.

Valorant Breach Oynanış Rehberi

Zelzele (Ulti)

Bu, haritada ilerleyen, hem düşmanları rahatsız eden hem de onları havaya fırlatan uzun bir patlama ateşlemenizi sağlar.

 • Tüm trafik şeridini temizleyebilir, böylece bir bomba bölgesini kolayca kaldırabilir veya bir tanesine girişi engelleyebilirsiniz.
 • Oldukça açık bir alana karşı kullanırsanız, parçalayabilir ve ardından tüm takımı ele geçirebilirsiniz.

Breach, Valorant'ın en iyi kitle kontrol yeteneklerinden bazılarını sunarak onu oyundaki en güçlü ajanlardan biri yapıyor. Breach, diğer tüm ajanlardan daha fazla, yeteneklerini deneyimlerden ve yaratıcı kullanımlardan yararlanmaktadır. Bu yüzden Breach oynadığınızda, benzersiz saldırı açıları ve güçlü yeteneklerini takımınızın yararına kullanın.


Breach Montaj Videosu:
Önceki Haber
League of Legends Yone Oynanış Rehberi

League of Legends Yone Oynanış Rehberi

9 ay önce 7 dk okuma süresi

League of Legends Nedir?League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Beşerli iki takımdan oluşan bu oyunda 150'den fazla şampiyon arasından tercih yapılarak, kendinize özgü eşya düzeni oluşturduğunuz ve rakibin kulelerini yıkarak onları bozguna uğrattığınız rekabetçi çevrimiçi bir oyundur.Yone Ne Zaman Çıktı?24 Temmuz 2020 tarihinde League of Legends oy

Sonraki Haber
Warframe Nedir ve Nasıl Oynanır

Warframe Nedir ve Nasıl Oynanır

9 ay önce 6 dk okuma süresi

Warframe Nedir? Nasıl Oynanır?25 Mart 2013 tarihinde Digital Extremes tarafından tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile ücretsiz bir şekilde piyasaya girerek oyuncuların beğenisine sunuldu.Warframe hikayesiOnlar Tenno olarak bilinirlerdi… Bıçak ve Silah ustaları: Warframe zırhının ustaları. Onlar eski savaştan geriye kalan kalıntıların arasından sürüklenerek kurtulanlar. Şimdi onlara tekrar ihtiyaç duyuluyor.Grineer'lar kalabalık orduları ile güneş sisteminin her yerine yayılıyorlar. Yıldı