Valorant Jett Oynanış Rehberi

Valorant Jett Oynanış Rehberi

Riot Games'in 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak yayınladığı Valorant oyunundaki Jett isimli karakterin oynanışı hakkında detaylı bilgiler aşağıda.

Düellocu Ajan olan Jett nasıl oynanır?

Riot Games'in yayıncılığını ve geliştiriciliğini üstlendiği Unreal Engine 4 oyun motoruna sahip Valorant adlı Taktiksel Nişancı Oyunu, 2020 yılının Haziran ayında oyuncuların beğenisine sunuldu.

Valorant, oyun seçenekleri olarak karşımıza 5 adet seçenek sunmakta.

Valorant Jett Oynanış Rehberi

İşte o 5 Oyun Seçeneği

  • Derecesiz
  • Rekabete Dayalı
  • Spike Hücum
  • Ölüm Kalım Savaşı
  • Özel Oyun

Derecesiz oyun seçeneği riskin az olduğu 5'er kişiden Saldıranlar ve Savunanalar isimli 2 takımın birbiri ile savaştığı. Saldıranlar takımının Spike Bombası kurmaya, Savunanların ise bu bombayı imha etme ve savunmayı amaçladığı ilk 13 tur galibiyet alanın kazandığı bir seçenektir.

Rekabete Dayalı oyun seçeneği ise riskin ve rekabetin daha ön planda olduğu, Derecesiz seçeneği ile aynı amaçları olan ama oyuncuların galibiyet aldığında rütbe ve lig kazandığı, mağlubiyet aldığında ise rütbe ve lig kaybettiği bir oyun seçeneğidir.

Spike'a Hücum oyun seçeneği ise oyuncuların aynı silahlarla ve aynı koşullarda olduğu ilk 4 tur galibiyet alan takımın kazandığı çok vakti olmayan oyuncuların girip hızlıca oynayıp çıktığı bir oyun seçeneğidir.

Ölüm Kalım Savaşı oyun seçeneği ise rastgele gelen ajanlarla özel yetenekleri olmadan herkesin tek olduğu 6 dakika süre içerisinde ilk 30 kişi öldürenin yada en çok öldürenin kazandığı bir oyun seçeneğidir.

Özel Oyun oyun seçeneği ise sizlerin kendi arkadaşlarınızla dilediğiniz oyun seçeneğini seçip oynadığı oyun seçeneğidir.

Düellocu olan bu ajan hızıyla ön plandadır özel yetenekleri ise Duman Bulutu, Hafifle, Rüzgar Gibi ve son olarak ulti olarak geçen Keskin Fırtınadır. Duman Bulutu yeteneğini daha çok rakiplerinin görüşlerini kısıtlamak için kullanmaktadır. Hafifle Yeteneğini ise yükseklere zıplayarak rakiplerinin tahmin edemeyeceği yerlere pusu kurup onları gafil avlamak için kullanabilir. Rüzgar Gibi Yeteneği ise bir anda hızlı bir şekilde yer değiştirmesini sağlıyor bu yetenek Jett için rakiplerine karşı büyük bir avantaj kazandırıyor. Bu ajanının ulti yani en güçlü yeteneği olan Keskin Fırtına Jett'in kendine özgü bıçaklarını kullanarak rakiplerini tek vuruşta alt etmesidir.

Jett'in Yaşam Öyküsü

Anavatanı Güney Kore'yi temsil eden Jett'in çevik ve darbelerden kaçmaya dayalı dövüş tarzı, başkalarının alamadığı riskleri almasını sağlar. Her çatışmada üstünlüğünü belli eder ve rakipleri daha nerede olduğunu anlamadan onları kesip biçmeye başlar.

Jett Montaj VideosuÖnceki Haber
Assassin's Creed Valhalla İncelemesi

Assassin's Creed Valhalla İncelemesi

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Assassin's Creed Valhalla İncelemesiAssassin's Creed Valhalla, 23 oyun içeren bir serinin son oyunu. Origins ve Odyssey tarafından atılan halihazırda mükemmel RPG temelleri üzerine inşa edildi, ancak her iki oyunda da yaşanılan hayal kırıklıklarının çoğunu ortadan kaldıran anlamlı iyileştirmelerle birlikte piyasaya sunuldu.Valhalla'da gerçekten öne çıkan şey, oyuncuların verdiği kararlara göre şekillenen ve değişen ilgi çekici bir hikaye anlatmakta ne kadar iyi olduğu. Odyssey'de seçimler bazen

Sonraki Haber
Rust Nedir? Nasıl Oynanır?

Rust Nedir? Nasıl Oynanır?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Rust Nedir ve Ne Zaman Çıktıİlk olarak 11 Aralık 2013 tarihinde Facepunch Studios tarafından Unity oyun Motoru kullanarak piyasaya sürülen Hayatta kalma türündeki Rust oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyun aşağıdaki platformlarda kullanıma sunuldu.PlayStation 4Xbox OneMicrosoft Windows LinuxMac OSRust Nasıl Oynanır ve Nereden İndirilir?Oyuna girdiğinizde elinizde yalnızca bir kaya bir meşale oluyor yapmanız gereken odun ve taş elde etmek. Elde ettiğiniz taşlar ve odunlar ile kendinize taş kazma v