LoL RP nedir? Nasıl satın alınır?

LoL RP nedir? Nasıl satın alınır?

Bugünkü rehberimizde size League of Legends (LoL) RP nedir? RP Nasıl satın alınır? RP Fiyatları, RP ile ne satın alınır? gibi sorularınızın cevaplarını paylaşacağız.

League of Legends

League of Legends, oyuncular arasında bilinen adıyla LoL 5'er kişiden oluşan 2 takımın karşılaştığı ve birbirinin nexus adı verilen kulesini yıkarak galibiyete koştuğu oyunun adıdır. MOBA türünün en çok oynanan oyunu olan LoL Espor arenasında da büyük bir öneme sahip.

LoL RP Nedir?

Riot Points kısaca RP, League of Legends'in oyun içerisinde bulunan mağazasındaki ürünleri satın alabilmeniz için sahip olmanız gereken sanal oyun parasıdır. TL karşılığında RP satın alabilirsiniz.

LoL RP Nasıl satın alınır?

Oyunun istemcisi üzerinden RP satın alabilirsiniz. Fakat bu yöntem biraz pahalı. Daha ucuz bir yöntem olarak İtemsatış'tan %15 indirimli RP satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde 12.800 RP 400₺ iken, itemsatış'tan 12.800 RP'yi 340₺'ye satın alabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız RP kodunu oyun içerisinde bozdurarak hesabınıza RP yüklemiş olursunuz. Kodlar %100 orijinaldir. Satın aldıktan sonra 7/24 anında teslim edilir.

Riot Points (RP) Fiyatları

itemsatış'tan %15 indirimli Riot Points satın alabilirsiniz. İşte fiyatlar:

  • League of Legends 400 RP 13.60₺
  • League of Legends 840 RP 27.20₺
  • League of Legends 1780 RP 54.40₺
  • League of Legends 3620 RP 106.25₺
  • League of Legends 6450 RP 183.60₺
  • League of Legends 12.800 RP 340₺

League of Legends, RP ile ne satın alınır?

Satın aldığınız RP kodları ile ister hesabınızı daha hızlı kasmak için XP boost satın alabilir, çok sevdiğiniz bir şampiyonu açabilir ya da sevdiğiniz bir şampiyona kostüm alabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı adı değiştirme, sunucu değiştirme, sandık, anahtar alma gibi işlemlerinizi de Riot Points sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuza RP satın almak için tıklayın.

LoL RP nedir? Nasıl satın alınır?


Önceki Haber
SUP, INTZ'i Darmadağın etti!

SUP, INTZ'i Darmadağın etti!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Worlds 2020 Papara SuperMassive vs INTZTemsilcimiz Papara Supermassive, League of Legends Worlds 2020'deki ilk müsabakasında Brezilya temsilcisi INTZ ile karşılaştı. Brezilya temsilcisi ilk 2 maçında mağlup olduğu için SUP karşısına 0-2 gibi bir moral bozukluğu ile çıktı. Karşılaşmanın favorisi olarak gösterilen SUP maçı ezici üstünlüğüyle 31. dakikada bitirdi. Maça 10-0-6'lık performansıyla İrfan "Armut" Tükek ve baskın Hecarim oyunuyla Ormancı Kakao damga vurdu. Aferin Shen İrfan!Şampiyon Seçi

Sonraki Haber
SUP, Mad Lions karşısında galip geldi.

SUP, Mad Lions karşısında galip geldi.

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Papara SuperMassive, Mad Lions Karşısında kazanan taraf oldu.Sabah karşılaştığı INTZ takımını mağlup eden SUP, bu özgüvenle çıktığı Mad Lions karşılaşmasında favori taraf olmamasına rağmen kazanmayı bildi. Armut ve SnowFlower maça damga vuran isimler oldu. INTZ maçındaki mükemmel Shen performansının ardından dikkatleri üzerine çekmişti. Mad Lions karşısında tercih ettiği Wukong ile de bu mükemmel performansını sürdürdü. SuperMassive bu galibiyet ile birlikte 2-0 gibi güzel bir skor elde etmeyi b