İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

image

Selamlar 67 level 77 silah desenli 89 giyisili m4 buz 1 sv ölüm mesajlı bomba 1.1m popülerlikli 20 ünvanlı 6-7 sezon as rankına kasılıp rp fullenmiştir tek bağ twitter başka hiçbir bağ yoktur.

67 Level

1 Milyon 90 Bin Popülerlik

Sara Karakteri Mevcut 

46 Seviye Evo

89 Adet Kalıcı Giysi

76 Başlık

13 Gözlük

43 Maske

79 Üstlük

36 Altlık

24 Ayakkabı

10 Kask

13 Çanta 

12 Süsleme

Yükseltilebilir M4 Buz Diyarı 1.Seviye

Ölüm Mesajlı Bomba Altın Melodi

77 Silah Deseni

50 Adet Dans 

Burcu Esmersoy - Sara - Genç Adam - Victor - Ece Seçkin Ses Paketi

8 Uçak Deseni

29 Paraşüt 

9 Araba Deseni

28 Kırmızı İtem

141 Pembe İtem

305 Mor İtem  

x5 Telsiz - x2 Klan İsim Değiştirme - x1 Bayrak Değiştirme - x3 Oda Kartı - x6 7 Gün Sınırsız Oda Kurma - x133 Karakter Parçası - x33 Karakter Kuponu - x90 BP - x70 TP - x2 Premıum Karakter Parçası - x1 Evo Puan Koruması - x2 İsim Değiştirme Kartı - x14 Puan Koruma Kartı - x21 Yıldız Parçacıkları

142 - 168 Boya

5145 Görev Puanı

33 Avatar 

33 Çerçeve

7 İsim Kartı 

20 Ünvan ( 1/100 - Üstün Başarı - Silah Uzmanı - Kartal Göz - Vicdanci Retçi - Kardeş - 13. Sezon As - 14. Sezon As - 15. Sezon As - 16. Sezon As - 17. Sezon As - 18. Sezon As - 19. Sezon As - Beğeni Meraklısı - Eski Toprak - Emektar - Vazgeçme - Koleksiyoncu - Mükemmeliyetçi - Güvenilir )

280K BP - 5K AG - 730 UC

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Öne Çıkan Buz Diyarlı Satılık S2 Hesabı
Buz Diyarlı Satılık S2 Hesabı
600.00 TL
26 Adet Destansı Kıyafet117 Adet Silah Deseni ( Buz Diyarı, Yıldönümü Ump)23 Adet Kask Deseni22 Adet Çanta Deseni9 Adet
yusufoztekin SATICIyusufoztekin
Öne Çıkan PUBG MOBİLE RANDOM HESAP
PUBG MOBİLE RANDOM HESAP
50.00 TL
ARKADAŞLAR DESTANSIDA ÇIKABİLİR DESTANSI ÇIKMA ORANI %50 FLN AMA ÇIKMAYABİLİRDE 
sadullah7887 SATICIsadullah7887
53 tl rp li hesap
53 tl rp li hesap
53.00 TL
53 tl kaliteli rp li
alperenyabar555 SATICIalperenyabar555
HESAPLARİNİZ FATİHE KASİLİR (aciklama oku)
HESAPLARİNİZ FATİHE KASİLİR (aciklama oku)
300.00 TL
hesaplariniz güvenli şekilde emekle kasilmaktadir Royalpass görevlerini oynarken yapmaktayız güvencemiz ve discord adres
bahadirkumsal3351 SATICIbahadirkumsal3351
pubg hesap
pubg hesap
90.00 TL
efso
beytullaheser07 SATICIbeytullaheser07
BUZ DİYARLI HESAP ACİL SATILIK
BUZ DİYARLI HESAP ACİL SATILIK
130.00 TL
BUZ DİYARLI PUBG MOBİLE HESABI UYGUN FİYATLI HESAP
kraltekatar3878 SATICIkraltekatar3878