İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.


 • WEST - BRONZE I 1 LP
 • 26 ŞAMPİYON
 • 1 KOSTÜM - POOL PARTY FIORA
 • 32 LEVEL - HONOR LEVEL 2
 • 11 K MAVİ ÖZ
 • 650 TURUNCU ÖZ

NOT : HESAP E - POSTA ONAYSIZDIR. KODA GEREK KALMADAN ÜZERİNİZE ALABİLİRSİNİZ.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

 • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
 • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
 • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
 • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
400 RP GARANTİLİ RANDOM HESAPLAR
400 RP GARANTİLİ RANDOM HESAPLAR
4.00 TL
BANLIYSA MESAJ GÖNDERİNİZ 400 RP GARANTİ random HESAP (bazı hesapların emaili değişeemez)
cagatayvonal746 SATICIcagatayvonal746
✔️ LoL EUW ✔️ İçinde en az 3 Skin olan Hesap ✔️
✔️ LoL EUW ✔️ İçinde en az 3 Skin olan Hesap ✔️
25.00 TL
(Hesabın Ganimet Bölümünde 2 adet Destansı kostüm vardır)(Hesabı Alana +1 Hesap Da Hediye Ediyoruz)HESAPLAR ŞANSA BAĞLID
yardaege SATICIyardaege
EN AZ 95 LEVEL VE ÜZERİ KALİTELİ RANDOM HESAP
EN AZ 95 LEVEL VE ÜZERİ KALİTELİ RANDOM HESAP
15.00 TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİHesaplar kesinlikle 95 seviye ve üzerinde.Hesapların içinden %99 bolca kostüm çıkıyor, %99 ganimet kısmı
lolucuzhesap SATICIlolucuzhesap
✔️ LoL NA ✔️ İçinde Efsanevi Skin Olan Hesap ✔️
✔️ LoL NA ✔️ İçinde Efsanevi Skin Olan Hesap ✔️
30.00 TL
HESAPLAR ŞANSA BAĞLIDIR,Alacağınız hesapta en az 1 kostüm bulunmaktadır,Sunucusu EU West'tir,Hesap satışından sonra soru
yardaege SATICIyardaege
%100TR 30 LEVEL KOSTUM GARANTILI HESAPLAR!!
%100TR 30 LEVEL KOSTUM GARANTILI HESAPLAR!!
7.00 TL
+30 LVL LOL HESAPLARHesapların genelinde bol skin ve mavi öz vardır.Hesapların içeriği şansınıza bağlıdır.Hesaplar en az
FleauArtz SATICIFleauArtz
TR GUMUS 2 2WIN/2LOSE
TR GUMUS 2 2WIN/2LOSE
6.45 TL
Shaco main hesap32karakter7kostumKesinlikle eposta degıstırmede sorun cıkmaz.Uygun fiyat
isabal5734 SATICIisabal5734