image

⭐️ SKİN LİSTESİ: https://dashboard.lolmining.com/UserStore/trhesaplistesi

⭐️⭐️⭐️Dikkat otomatik teslimat değildir! Bizzat ben teslimatı sağlayacağım. Kostüm seçimi içerisinde halihazırda kostüm bulunan unranked hesaplar içerisinden yapılacaktır.⭐️⭐️⭐️

-Bütün prosedür açıklamada detaylıca anlatılmıştır. Aklınıza takılan bütün soruları her zaman çekinmeden bana iletebilirsiniz.

-BÜTÜN SATIŞ ÖDEME VS SADECE İTEMSATIŞ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞİR. SKİN LİSTESİ SİTESİ SADECE FİYATLARI VE KOSTÜMLERİ GÖRMENİZ İÇİN TASARLANMIŞTIR.

-1820 RP ve üzeri değerdeki bazı skinlerde fiyat farkı bulunmaktadır

-Linke girdikten sonra Kostümünü istediğiniz karakterin adını eksiksiz ve doğru bir biçimde yazınız. Daha sonra sayfada nickler çıkacaktır. Nicklerin solundaki MOR butona basarak hesaptaki kostümleri görebilirsiniz. İçlerindeki skinler bu şekilde gözükecektir sizlere.

-Hesapların yanlarında fiyatları da yazar ve bu önemli bir husustur. Ödediğiniz ilan fiyatı 25 TL ise yanında 25 TL yazan hesaplardan seçim yapmalısınız. Eğer halihazırda 25 TL ödediyseniz ve 50 TL değerinde bir hesap istiyorsanız bu ilanı bir kere daha satın alarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz hesabın ismini bana iletmelisiniz. Bu sayede giriş bilgilerini sizlere iletebilirim.

-Haftanın her günü 12:00-23:59 saatleri arasında ve maksimum 2 saat içerisinde ismini belirttiğiniz hesap sizlere iletilecektir. Bu saatler dışında aktifsem eğer teslimat yapılabilir ancak garanti değildir.

⭐️Siparişten 15 dakika sonra skin seçiminde bulunmak istediğini belirtmeyen müşterilerin skin seçiminde bulunmak istemedikleri düşünülerek skin farketmeksizin teslim edilecektir.⭐️

-Hesaplara ilk kez siz giriş yapacaksınız 30 Level Unranked, hiç dereceli maçı atılmamış yüksek kaliteli fresh hesaplardır. Hesaplarda 40.000+ mavi öz bulunur.

-Hesaplarımız yüksek LP alır çift lig atlar . Hesaplar E-posta onaysızdır bu sayede tarafımdan kod gereksinimi duymadan hesabınızı kolayca kendi mailinize alabilirsiniz. Hesabın ilk sahibi siz olacaksınız.

-Hesaplar bot ile kasılmaktadır. Hesap bu sebeple 30 gün içersinde banlanırsa bir kere yenisi verilir. Reform kartında bot ibaresi onaylanmalıdır. Aynı skin bulunmayabilir. Para iadesi yapılmamaktadır. Kusuru tarafımızca tespit edilen hesaplar yenileri ile değiştirilir. Alıcı ilk kez hesaplara giriş sağladığından Teslimat sonrasında kusuru bulunmayan hesapların güvenlik sebebiyle değişimi ve iadesi yapılmamaktadır. Bütün kostümler ganimette kristal şeklindedir.

Unranked Hesap içeriği ; 

+40K ve üzeri mavi öz bulunur .

 Afk cezası bulunmaz . 

3-20 arası açılmamış kostüm bulunur

 Yüksek MMR'a sahiptir . 

Takdir seviyesi +2 ' dir .

 Mail onayı bulunmaz , kendi mailinizi ekleyip koda gerek kalmadan değişebilirsiniz , hesabın ilk sahibi olursunuz . 

⭐️⭐️⭐️BAN ORANI %0 ⭐️⭐️⭐️

⭐️SIKÇA SORULAN SORULAR⭐️

1) Hesapların öz miktarları nedir?

-Hesaplara ilk kez kullanıcı giriş yapacağından öz miktarını görememekteyiz ancak 40.000 mavi öz ve üstü garantidir.

2) Hesaplar listede çıkıyor ama kostümleri göremiyorum?

-Hesapların solunda bulunan MOR renkli OKA tıklayınız.

3) Merhaba satın aldım hesabı seçtim teslimat ne zaman gerçekleşecek?

-Haftanın her günü 12:00-23:59 saatleri arasında ve maksimum 2 saat içerisinde ismini belirttiğiniz hesap sizlere iletilecektir. Bu saatler dışında aktifsem eğer teslimat yapılabilir.

4) Hesapta geri alınma çalınma vs gibi durumlar olur mu?

-Hayır kesinlikle OLMAZ. Hesapların hepsi mail onaysızdır. Ticketlanma geri alınma vs ihtimali kesinlikle YOKTUR.

⭐️Hesapları kendim oluşturmaktayım, kasmaktayım ve satışını gerçekleştirmekteyim. Tüm işlemler bana aittir.⭐️

⭐️Dışarıdan hesap almamaktayım ve işlemlerde aracı kişiler de bulunmamaktadır.⭐️

⭐️Aracı kişiler olmadığı için sonradan hesap geri alınması, çalınması, şikayet edilmesi gibi artniyet içeren durumlar ⭐️yaşanmaz.⭐️

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
peaN
peaN
Hızlı ve güvenilir sıkıntı yok
xSpqce
xSpqce
ilgili satıcı hızlı teslimat
onur35game
onur35game
2 defa alım yaptım problemsiz istediğiniz ürünü alıyorsunuz
Ares9173
Ares9173
hesap çok kısa bi sürede elime ulaştı teşekkür ederim başarılı
Ares9173
Ares9173
hesapları teslim hızlı bir şekilde destek sağladılar fazlasıyla güvenilir teşekkür ederim
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR 60K Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ
TR 60K Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ
20.00 TL
En az 1 Adet DESTANSI Kostüm kristali bulunmaktadır Ekstra kostüm kristalleride bulunmaktadırProfilimizden Skinleri gözü
Selfshop SATICISelfshop
Vitrin İlanı Öne Çıkan ⭐️TR İSTEDİĞİN KOSTÜMÜ SEÇ✅ 30 LVL UNRANKED!
⭐️TR İSTEDİĞİN KOSTÜMÜ SEÇ✅ 30 LVL UNRANKED!
25.00 TL
⭐️ SKİN LİSTESİ: https://dashboard.lolmining.com/UserStore/trhesaplistesi ⭐️⭐️⭐️Dikkat otomatik teslimat değildir! Bizza
gencecoskunstore SATICIgencecoskunstore
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR⭐️CAMILLE GNAR HEIMERDINGER GANGPLANK✅29LV⭐️
TR⭐️CAMILLE GNAR HEIMERDINGER GANGPLANK✅29LV⭐️
20.00 TL
✅57180✅29LV!!!✅DEFAULT Safarici Caitlyn, ✅EPIC Süper Galaksi Gnar, ✅DEFAULT Özel Harekât Gangplank, ✅DEFAULT Waterloo Mi
imperissable SATICIimperissable
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR 222 LEVEL - 84 HERO 61 KOSTÜM TEMİZ HESAP
TR 222 LEVEL - 84 HERO 61 KOSTÜM TEMİZ HESAP
200.99 TL
MAİL DEVREDİLECEKTİR.İçerisinde 84 Şampiyon, 61 Kostüm bulunmaktadır.85 İfade, 140 simge, 19 totem görünümü ve 6 renk pa
Aydashop SATICIAydashop
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR ✔️ 58000 Öz ✔️ 30 LVL ✔️Unranked Hesap
TR ✔️ 58000 Öz ✔️ 30 LVL ✔️Unranked Hesap
20.00 TL
İstediğiniz kostümlü hesabı almak için https://www.itemsatis.com/p/FrankStore bu linkteki hesapları kontrol edip satın a
DragonSmurf SATICIDragonSmurf
Vitrin İlanı Öne Çıkan ⭐️LoL TR 59K 30 Level Unranked Hesap⭐️
⭐️LoL TR 59K 30 Level Unranked Hesap⭐️
20.00 TL
✅⭐️30LevelUnranked⭐️✅ Güvencesiyle Yüksek Kaliteli, 7/24 Otomatik Teslimatlı 30 Level Unranked Hesaplar ✅⭐️⭐️⭐️ Otomati
30LevelUnranked SATICI30LevelUnranked
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR 58K ÖZ UNRANKED HESAPLAR
TR 58K ÖZ UNRANKED HESAPLAR
20.00 TL
30 LEVEL 58K ÖZLÜ UNRANKED HESAPLARMAİL ONAYSIZ● 3 ay Garantilidir , garanti kapsamı süresince bir adet değişim yap
FrankStore SATICIFrankStore
Vitrin İlanı Öne Çıkan TR UNRANKED BAN RİSKİ YOK 55K ÜZERİ ÖZ
TR UNRANKED BAN RİSKİ YOK 55K ÜZERİ ÖZ
25.00 TL
-7/24 Anında teslim garantisi..- Hesaplara ilk kez siz giriş yapacaksınız 30 Level Unranked, hiç dereceli maçı atılmamış
burhandede61 SATICIburhandede61
Öne Çıkan SILVER IV + 100 ŞAMPİYONLU + 64 KOSTÜMLÜ HESAP
SILVER IV + 100 ŞAMPİYONLU + 64 KOSTÜMLÜ HESAP
199.00 TL
141 LEVEL , 100 ŞAMPİYON , 64 KOSTÜM BULUNMAKTADIR. Pulsefire Ezreal, İşadamı Mundo, Omega Timi Teemo, Parti Canavarı Fi
yavuzhale SATICIyavuzhale
Öne Çıkan TR 30 LVL UNRANKED TEMİZ HESAP OTOMATİK TESLİM
TR 30 LVL UNRANKED TEMİZ HESAP OTOMATİK TESLİM
20.00 TL
- Hesaba girecek ilk kişi siz olacaksınız. 30 Level Unranked, hiç dereceli maçı atılmamış yüksek kaliteli fresh hesaplar
xmesmer SATICIxmesmer
LoL 3900 RP KOD (KAMPANYA UCUZ)
LoL 3900 RP KOD (KAMPANYA UCUZ)
150.00 TL
LoL 3900 RP (KAMPANYA UCUZ)Kod Olarak Verilmektedir.Kod Çalismama imkani Yoktur Bir ihtimal Çalismazsa Para iadesi yapil
AstexStore SATICIAstexStore
İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN UYGUNA SATIYORUM
İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN UYGUNA SATIYORUM
806.45 TL
HESABIN VALORANT KISMI DA VAR 2 ADET SKİN MEVCUT
yigitcengiz SATICIyigitcengiz